Parta z penzionu: Provozní musí zorganizovat pohřeb

Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu.

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

V penzionu si tentokrát provozní musí poradit s dalším složitým úkolem – zorganizovat pohřeb a smuteční slavnost. Majiteli penzionu v podání Leoše Nohy totiž zemřel strýček. Věcí k přípravě je opravdu hodně – smuteční hostina, na kterou v kuchyni ale není žádné jídlo; smuteční řeč; je třeba pozvat faráře a dopravit smuteční hosty na místo. A nic z toho nejde podle plánu. Především tedy pohřeb samotný, protože nebožtík se po všech peripetiích rozhodne vstát z mrtvých. Možná by si to rozmyslel, kdyby tušil, že majitel penzionu už všechen jeho majetek stihl rozprodat. Alespoň se však seznámí s místní uklízečkou, která je kus…

Podívejte se na scénu, kde pan farář začne pochybovat o své víře:

Komici z oblíbené Partičky – Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný, ke kterým se v každé epizodě připojí další herecký kolega (například Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler) – se v novém pořadu ocitnou v penzionu, který daleko od všech turistických atrakcí balancuje na hraně krachu.

Provozní odkryl svou třináctou komnatu, podívejte se:

Každý z herců má v rámci penzionu svůj daný charakter, a diváci se tak mohou těšit na Michala Suchánka v roli (nejen) recepčního, Richarda Genzera jako uklízečku i kuchaře, Igora Chmelu coby (nejen) číšníka a Michala „Bohouše“ Novotného v roli akčního provozního.

Podívejte se, jak to vypadá, když se nebožtík vrátí zpět mezi živé:

Sledujte ve čtvrtek 23. května 2019 ve 21.35 na Primě.

Partu z penzionu můžete sledovat také ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.