Parta z penzionu: Svatba Anny Polívkové

Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu.

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Podívejte se, jak v penzionu plánují svatbu:

Do penzionu přichází host, který zamotá hlavu číšníkovi Kamilovi, a to v podání Anny Polívkové. Nesmělý Kamil nikdy u žen neměl moc úspěch, tudíž ani nemá moc zkušeností.. Parta z penzionu se navíc obává, že takovouto charismatickou ženu obyčejný číšník jen tak nezíská! Kamil se tak vydává za zámožného Itala, což jeho milou zaujme, ale ne natolik, aby podlehla jeho vášnivým svodům a jejich láska dosáhla fyzického naplnění.

Podívejte se na exkluzivní video ze svatby:

Recepční Luboš ale dostane spásný nápad – Kamil svou vyvolenou jistě získá díky nabídce sňatku! Navíc po každé svatbě následuje svatební noc plná vášně, takže úspěch zaručen! S pomocí Party z penzionu se Kamilovi podaří svou milou získat a přípravy na obřad přímo v penzionu vrcholí! Luboš se promění v samotného kardinála z Vatikánu, ale občas mu to ujede a zapomene, že je někým jiným, nikoliv recepčním…

Podívejte se na Kamila a Aničku po vášnivé noci:

Po dojemné svatbě přijde vytoužená svatební noc, ale štěstí netrvá dlouho. Ráno totiž Kamilovi dojde, že se z manželského svazku musí nějak vyvlíknout… ale jak? To se dozvíte již tento čtvrtek v Partě z penzionu.

Sledujte ve čtvrtek 20. června 2019 ve 21.35 na Primě.

Partu z penzionu můžete sledovat také ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.