Premiérová Parta z penzionu už od 9. května na Primě!

Nový pořad Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu

Penzion na konci světa s personálem zvyklým na svůj klid, a jen s jedním pokojem pro hosty, čelí novému, akčnímu provoznímu. Takový je námět nové improvizační show televize Prima s názvem Parta z penzionu.

Podívejte se na upoutávku:

Komediální pořad vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou. Diváci se na osudy Party z penzionu mohou těšit od 9. května každý čtvrtek ve 21.35 na Primě.

„Chtěli jsme divákům nabídnout nový formát v rámci tolik oblíbené improvizační show. Parta z penzionu je přesně tím druhem pořadu, který jim navíc přinese i bližší pohled na celý proces vzniku impro show – od začátku se budou setkávat s režisérem a podívají se i do zákulisí show. Uvidí, jak se herci chystají na svůj výstup nebo se převlékají z jedné role do druhé. Věříme, že diváky bude toto přiblížení se k hercům a podstatě show ještě více bavit,“ říká Lucia Kršáková, výrobní ředitelka FTV Prima.

Komici z oblíbené Partičky – Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný, ke kterým se v každé epizodě připojí jeden další herecký kolega (například Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler) – se v novém pořadu ocitnou v penzionu, který daleko od všech turistických atrakcí balancuje na hraně krachu.

Michal „Bohouš“ recepčním penzionu

Každý z herců má v rámci penzionu svůj daný charakter, a diváci se tak mohou těšit na Michala Suchánka v roli (nejen) recepčního, Richarda Genzera jako uklízečku i kuchaře, Igora Chmelu coby (nejen) číšníka a Michala „Bohouše“ Novotného v roli akčního provozního.

Jak si herci poradí se situacemi a úkoly, do kterých je pošle režisér Daniel Dangl za doprovodu hudebního mága Mariána Čurka, aniž by vystoupili ze svých rolí? To diváci uvidí v osmi dílech nové improvizační show. Pořad se odehrává před živým publikem a od počátku je v něm přiznáván celý proces tvorby a také přítomnost režiséra.

Každý díl je unikát

Oblíbené komiky a herce v novém formátu nesvazují hry, které diváci znali, ale každý díl jim nabídne naprosto unikátní komický obsah. Navíc budou mít kromě prostor penzionu (kuchyně, recepce s kavárnou a pokoje pro hosty) možnost nahlédnout i do zákulisí show, kde se budou připravovat další vystupující. Uvidí tak to, jak se herci baví trápením svých kolegů na jevišti i jak se převlékají za jiné charaktery.

Partu z penzionu sledujte od 9. května každý čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.