Petra Paroubková o dceři: Snad bude studovat ve světě a hloupé předsudky pominou

Petra Paroubková promluvila o novém vztahu

Petra Paroubková (50) proslula manželstvím s Jiřím Paroubkem (71) a mimo jiné také hláškou, že na mužích je nejvíce sexy jejich mozek. V minulosti za ni sklidila posměch, ale dnes hrdě říká, že si za ní stále stojí. Nyní je spokojená ve vztahu s mužem původem z Řecka a nestěžuje si ani na to, že vztah mají vlastně na dálku. Prioritou je pro ni stále především dcera.

Díky manželství s Jiřím Paroubkem si pozornosti užila Petra Paroubková až až. Nyní je ve věku, kdy si užívá klidu a možnosti trávit čas s dcerou Margaritou (14) a také se svým novým partnerem. Už v minulosti prozradila, že jde o muže původem z Řecka, který na rozdíl od bývalého předsedy vlády není o dvě dekády starší než ona.

„Trapné randění“ už mají za sebou

„Byli jsme dlouhou dobu přátelé, pak se z nás stal pár. Už má dospělé děti a moje dcera je již taky pomalu dospělá, jsme tedy v úplně jiné fázi partnerství. Máme oba dva odbyto, jak se tak říká, takže si už v podstatě jen užíváme a baví mě, že si nemusím procházet randěním a těmi věcmi na začátku, které bývají někdy trapné,“ řekla pro web Expres.cz.

Společné děti Paroubková s novým partnerem však neplánuje, takže se jí ulevilo, že nemusí řešit, jak by zvládala další rodičovské povinnosti. A překážkou, jak se zdá, není ani vzdálenost, kvůli které se vídají i méně než jednou za měsíc. „Tím, že se známe hrozně dlouho, tak nám společná komunikace funguje skvěle i na dálku,“ pousmála se a prozradila, že v budoucnu už by je vzdálenost dělit nemusela.

Na stará kolena na řecký ostrov Ithaka

„Můj sen je mít na stará kolena malý domeček na Ithace a dožít tam. Tam je mimořádně krásné a čisté prostředí, Ithaka má nádherné pláže a drží se na špici žebříčků zdravého životního stylu. Líbilo by se mi být stará babča a chodit tam po večerech ven a koupat se a užívat si dobré jídlo a pití,“ prozradila Petra.

Předsudky kvůli příjmení

Prioritou je teď pro Petru Paroubkovou dospívající dcera Margita, která je mimo jiné velmi nadějnou sportovkyní. Co se ale týká přátel a jejich okolí, nemá to dcera podle Paroubkové jednoduché. Lidé si totiž údajně myslí, že jí stačí natáhnout ruku, aby od otce dostala nemalé peníze. Jak už přiznala před časem i na sociálních sítích, oběma to způsobuje trápení.

„Stává se jí, že slyší hloupé poznámky. Stane se jí, že rodiče jejích některých kamarádů nereagují moc dobře. Nemá to jednoduché. Ona je introvert a často mi to neřekne v ten daný moment, ale až s nějakým zpožděním,“ uvedla Petra Paroubková pro Expres. „Myslím si, že je celkem silná osobnost a doufám, že jednou bude studovat ve světě a tohle celé přejde,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.