Seriály a filmy

15. července 2013 00:00

Markéta Zídková

Seriál Pohřešovaný přitvrzuje: vražda vlastní matky

V dalším dílu seriálu Pohřešovaný se vrátíme daleko do minulosti, konkrétně do roku 1999. Minulost ale není mrtvá – zásadně ovlivňuje situaci Becky v současnosti.

Při pátrání po vlastním dítěti člověk nekouká napravo nalevo a je ochotný jít přes mrtvoly. Stejně tak je připravený vydržet cokoliv. A únos syna je hnacím motorem děje seriálu Pohřešovaný – i motivací veškerého konání Becky, bývalé agentky tajných služeb.

A tak Becca nyní s ledovým klidem snáší své uvěznění v sídle CIA ve Vídni.

Unikly vám předchozí díly? Zde najdete přehled jednotlivých epizod.

Důvod uvěznění? Operace Pěvec, která proběhla ve Vídni v roce 1999 a skončila katastrofálně. Becca vysvětlí, že šlo o navrácení chlapce Maksima matce, která měla informace o svém muži, jehož CIA chtěla dostat už dlouho. Podmínkou ke spolupráci bylo vrácení Maksima matce.

To se však nezdařilo, neboť Maksim, ač ještě malý chlapec, vzal Paulovi pistoli a svou matku zastřelil.

Ve čtvrtečním díle se začnou rozmotávat nitky dávné operace a pro Becku to bude jedno velké překvapení.

Becca se až nyní dozvídá, že Maksim je Azimoffovým synem, ale Jamie Ortegová si stále myslí, že Becca s Paulem pracovali pro Azimoffa a o Maksimově úkolu věděli.

Na co dalšího se ve čtvrtečním díle můžete těšit?

Zatímco je Becca vyslýchána, podaří se Giancarlovi s agentem Millerem zastavit vlak, v němž má být Michael. Toho tam ale nenajdou. Tím se potvrzuje teorie Jamie Ortegové, že Becca je zrádkyně...

Giancarlo s Millerem netuší, že Michael s Oksanou museli z vlaku vystoupit, protože byli stále pronásledovaní Azimoffovým mužem. Michael potřebuje dopravit Oksanu co nejdříve k lékaři, protože jí došel inzulin, a tak pokračuje v útěku i v hledání pomoci...

Jamie Ortegová z CIA je přesvědčená, že Becca je stejně jako její manžel Paul zrádkyní a spolu pracují pro Azimoffa. Becce se bohužel shodou nepříjemných náhod nedaří prokázat opak.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.