Seriály a filmy

15. července 2013 00:00

Markéta Zídková

Seriál Pohřešovaný přitvrzuje: vražda vlastní matky

V dalším dílu seriálu Pohřešovaný se vrátíme daleko do minulosti, konkrétně do roku 1999. Minulost ale není mrtvá – zásadně ovlivňuje situaci Becky v současnosti.

Při pátrání po vlastním dítěti člověk nekouká napravo nalevo a je ochotný jít přes mrtvoly. Stejně tak je připravený vydržet cokoliv. A únos syna je hnacím motorem děje seriálu Pohřešovaný – i motivací veškerého konání Becky, bývalé agentky tajných služeb.

A tak Becca nyní s ledovým klidem snáší své uvěznění v sídle CIA ve Vídni.

Unikly vám předchozí díly? Zde najdete přehled jednotlivých epizod.

Důvod uvěznění? Operace Pěvec, která proběhla ve Vídni v roce 1999 a skončila katastrofálně. Becca vysvětlí, že šlo o navrácení chlapce Maksima matce, která měla informace o svém muži, jehož CIA chtěla dostat už dlouho. Podmínkou ke spolupráci bylo vrácení Maksima matce.

To se však nezdařilo, neboť Maksim, ač ještě malý chlapec, vzal Paulovi pistoli a svou matku zastřelil.

Ve čtvrtečním díle se začnou rozmotávat nitky dávné operace a pro Becku to bude jedno velké překvapení.

Becca se až nyní dozvídá, že Maksim je Azimoffovým synem, ale Jamie Ortegová si stále myslí, že Becca s Paulem pracovali pro Azimoffa a o Maksimově úkolu věděli.

Na co dalšího se ve čtvrtečním díle můžete těšit?

Zatímco je Becca vyslýchána, podaří se Giancarlovi s agentem Millerem zastavit vlak, v němž má být Michael. Toho tam ale nenajdou. Tím se potvrzuje teorie Jamie Ortegové, že Becca je zrádkyně...

Giancarlo s Millerem netuší, že Michael s Oksanou museli z vlaku vystoupit, protože byli stále pronásledovaní Azimoffovým mužem. Michael potřebuje dopravit Oksanu co nejdříve k lékaři, protože jí došel inzulin, a tak pokračuje v útěku i v hledání pomoci...

Jamie Ortegová z CIA je přesvědčená, že Becca je stejně jako její manžel Paul zrádkyní a spolu pracují pro Azimoffa. Becce se bohužel shodou nepříjemných náhod nedaří prokázat opak.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.