Brno nikdy nezklame! Nejen to slibuje šéf v reportáži z natáčení příštího dílu Ano, šéfe!

Ano, šéfe! VII (11) - Making of Fat Free/Brno

Šéfa si tentokrát pozvala do Brna majitelka restaurace Fat Free. A takto vznikal díl Ano, šéfe! v jejím podniku. "Natáčení je obrovský zážitek, trochu nervíčky," uvádí teď usměvavá žena plná elánu. Nevypadá, ale už odmala měla problémy s nadváhou. Zhubnout ji dunutily až dvě malé děti, kterým přestávala stačit. Nejenže se jí podařilo zhubnout, obézním lidem začala sama pomáhat a nakonec si otevřela jídelnu, kam se lidé můžou přijít zdravě najíst.

Paní Ivana by si přála, aby se z její jídleny stala restaurace a lidé sem chodili na jídlo i večer. Najdou se šéfem, kterému se dlouho snažila vlichotit, společnou řeč? Zvládne Ivana další životní výzvu?

Sledujte premiérový díl pořadu Ano, šéfe! z Brna v pondělí ve 21.30 na Primě.

Pořad Ano, šéfe! je tady proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opet stojí nelehký úkol – musí zjistit, proc se restaurace potácejí v problémech a proc v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou radou lidí a s jejich osudy. V oblíbeném pořadu není nouze o britký humor okorenený trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Česko, 2016

Režije: Vít Klusák