Dnes NEJSLEDOVANĚJŠÍ díl: Výchova kuchařů v Čechách v Ano, šéfe!

Na návštěvu Ústí nad Labem–Trmic, kde se nachází střední odborné učiliště, šéf nikdy nezapomene. Nenechte si v pondělí 12. září ve 21:30 na Primě ujít reprízu nejsledovaněšího dílu Ano, šéfe!

Mimo "výchovy" budoucích kolegů šéfa uvidíte, jak "komisař" Pohlreich nastoupí na scénu v momentě, kdy se jeden z učňů nečekaně přizná ke krádeži a později přidá její ještě podivnější verzi.

Všechny bonusy i celé epizody Ano, šéfe! můžete sledivat na webu Prima PLAY TADY

Díl z Trmic je ojedinělý i proto, že tentokrát šéf nezachraňoval upadající či nefungující restauraci nebo hospodu. Na učiliště v severních Čechách chodí budoucí kuchaři. Co je tady naučí, to jednou dostaneme na talíř. Pochutnáme si? A jak si parta učňů poradí s výzvou uvařit ve vyhlášené ústecké restauraci Větruše? Těšte se v pondělní repríze Ano, šéfe!

Co s odstupem času říká na návštěvu Trmic Zdeněk Pohlreich? „Tentokrát jsme se napili přímo u pramene a podívali se do systému, který má za úkol produkovat kvalitní profesionály. Bylo to výživné a asi i lehce depresivní. Nicméně realita je zřejmě taková a změna se zdá být v nedohlednu…,“ netají se svou skepsí šéf.

Dejte si na VIDEU nejnovější verzi kauzy s řetízkem:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.