Dokáže kuchařská hvězda pomoci hotelu Hvězda? Uvidíte v Ano, šéfe!

Obávaný šéf Zdeněk Pohlreich se v repríze oblíbeného pořadu vrací a s razancí sobě vlastní vtrhne do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s různými problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě. Dívejte se ve úterý ve 23.15 na REPRÍZU pořadu Ano, šéfe!

Tentokrát spojil šéf Zdeněk Pohlreich příjemné s užitečným. Vypravil se pomoci provozovatelům hotelu Hvězda do krkonošské Pece pod Sněžkou. A že zima rozhodně není skoupá na sníh, užil si tu kromě práce i nefalšované zimní radovánky.

Hotel Hvězda, postavený v roce 1907 Stefanem Meergansem, byl tenkrát první novostavbou pro turisty v této části Pece. Hostinec v roubeném přízemí je v provozu nepřetržitě přes sto let a zachoval si původní tvář. Během let tu ale pochopitelně proběhlo již několik stavebních úprav, např. rekonstrukce pokojů, vytvoření dětského koutku či vznik oddělené nekuřácké restaurace.

V současné době i zde pocítili úbytek klientů – hlavně zahraničních. Do budoucna však mají spoustu plánů – mají připravený projekt na celkovou rekonstrukci hotelu, kterou by rádi navýšili kapacitu ubytování a rozšířili služby o welness centrum atd. Menším, ale neméně důležitým plánem do budoucna je nadále provozovat restauraci s kvalitní českou kuchyní, za kterou se budou hosté rádi vracet.

V tom by měla pomoct i účast v našem pořadu. Jaké rady nabídne Zdeněk Pohlreich majitelce a personálu zdejší restaurace?

Nenechte si v úterý večer ve 22.30 ujít reprízu oblíbené kuchařské show na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.