Dokáže kuchařská hvězda pomoci hotelu Hvězda? Uvidíte v Ano, šéfe!

Obávaný šéf Zdeněk Pohlreich se v repríze oblíbeného pořadu vrací a s razancí sobě vlastní vtrhne do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s různými problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě. Dívejte se ve úterý ve 23.15 na REPRÍZU pořadu Ano, šéfe!

Tentokrát spojil šéf Zdeněk Pohlreich příjemné s užitečným. Vypravil se pomoci provozovatelům hotelu Hvězda do krkonošské Pece pod Sněžkou. A že zima rozhodně není skoupá na sníh, užil si tu kromě práce i nefalšované zimní radovánky.

Hotel Hvězda, postavený v roce 1907 Stefanem Meergansem, byl tenkrát první novostavbou pro turisty v této části Pece. Hostinec v roubeném přízemí je v provozu nepřetržitě přes sto let a zachoval si původní tvář. Během let tu ale pochopitelně proběhlo již několik stavebních úprav, např. rekonstrukce pokojů, vytvoření dětského koutku či vznik oddělené nekuřácké restaurace.

V současné době i zde pocítili úbytek klientů – hlavně zahraničních. Do budoucna však mají spoustu plánů – mají připravený projekt na celkovou rekonstrukci hotelu, kterou by rádi navýšili kapacitu ubytování a rozšířili služby o welness centrum atd. Menším, ale neméně důležitým plánem do budoucna je nadále provozovat restauraci s kvalitní českou kuchyní, za kterou se budou hosté rádi vracet.

V tom by měla pomoct i účast v našem pořadu. Jaké rady nabídne Zdeněk Pohlreich majitelce a personálu zdejší restaurace?

Nenechte si v úterý večer ve 22.30 ujít reprízu oblíbené kuchařské show na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.