Dokáže vrátit Zdeněk Pohlreich Lesní Zátiší zpět na výsluní? Uvidíte v ano, šéfe!

V další REPRÍZE pořadu Ano, šéfe! nás čeká trápení paní Podané. Snaží se postavit na nohy podnik po svém bratrovi, který byl z osobních důvodů přinucen relativně fungující motorest Lesní zátiší přenechat. Dokáže jí Zdeněk Pohlreich s podnikem pomoci? Dívejte se ve čtvrtek ve 22.05 na Primě!

Samotné paní Podané se podnik vzchopit nepodařilo a dluhy se mění ve značný existenční problém. Proto se obrací na Zdeňka Pohlreicha, šéfkuchaře, který pro věcnou a přesně mířenou kritiku rozhodně nejde daleko.

Jana Podaná se k podnikání dostala v roce 1993, kdy začínala jako účetní, což dělá dodnes. Sama vede účetnictví restaurace. Do gastronomie samotné ovšem vstoupila až v roce 2002, kdy se místo svého bratra stala vlastníkem i vedoucím podniku současně. Od té doby se snaží relativně fungující motorest, situovaný poblíž hlavních tahů na Domažlice a Rozvadov, udržet nad vodou.

S vedením restaurace žádné zkušenosti předtím neměla. Díky bratrovi, který dodnes patří k personálu a je zároveň její pravou rukou paní, má pocit, že vedení restaurace rozumí.

I když nemá zkušenosti v oboru, její buldočí boj za existenci podniku a pozitivní vztah k beznáhražkové gastronomii jí pomáhá udržet nějakým způsobem motorest nad vodou. Přesto má do prosperujícího a kvalitního podniku více než daleko. Její dluhy na odvodu pojištění i nájmu objektu a zároveň klesající tržby přerůstají v existenční problém. Navíc musí najít způsob, jak zastavit úbytek hostů, který vznikl nedávným zprůjezdněním dálničního obchvatu Plzně. A co na to Zdeněk Pohlreich? Stačí láska k jídlu k úspěšnému provozování restaurace?

Dívejte se ve čtvrtek ve 22.05 na Primě na REPRÍZU pořadu Ano, šéfe!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.