Jak neprovozovat restauraci? Pusťte si na PrimaPLAY díl Ano, šéfe! z Poděbrad

Celý díl Ano, šéfe!, který zavedl šéfa do lázeňského města Poděbrady si pusťte hned v úvodu. Dva odvážlivci se rozhodli, otevřít si francouzskou restauraci, kterou pojmenovali Grand Restaurant pana Septima. Velké jméno k pravé Francii však nestačí. Naopak by možná pomohlo trochu té skromnosti

Ambice nemalá – i proto, že jeden z majitelů byl ve Francii jen jednou, a to čtyři dny na motorkářském výletě. Druhý tam do té doby nezavítal.

Spolumajitelé, bratři Kotasové, předvádějí prvotřídní maloměšťácké manýry a kromě jiného také pohrdají klienty. Třeba senioři, pobývající v lázních na pojišťovnu, jsou pro ně ta nejhorší sorta hostů.

Další BONUSY a celé epizody pořady Ano, šéfe! můžete sledovat na Prima PLAY TADY

Zdeňku Pohlreichovi jsou tyhle „kastovací“ řeči a vyložená neúcta k zákazníkům velmi nepříjemné. „Můžu si to myslet. Ale před nikým cizím bych to nevyslovil,“ neodpustí si.

Vystřiženou scénu Jak neotevírat restauraci si přehrajte tady:

Podívejte se také na polistopadového podnikatele na dalším VIDEU:

A tuto perlu z Poděbrad už znáte? Nejsou jedlé!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.