Jarní číslo časopisu Ano, šéfe! právě v prodeji

První letošní číslo čtvrtletníku Ano, šéfe! přináší ty nejlepší recepty z pořadů Zdeňka Pohlreicha. Tentokrát jsou ve znamení jara a svěží a lehké kuchyně. Šéf představí své velikonoční menu a samozřejmě navštíví podniky, které prošly hodnocením v pořadu Ano, šéfe!

V šasopisu najdete recepty například na müsli s jogurtovou pěnou, jahodový drink, zapečená rajčata, studenou polévku z rukoly, cuketové špagety nebo čokoládový dort s chilli. To jsou top recepty z poslední knihy Zdeňka Pohlreicha Lehká kuchyně.

Zasytí, a přitom vám dodají tu správnou dávku jarní energie! K vítání jara si můžete připravit i polévku šmigrustovku, vajíčkový salát s mrkví nebo italský koláč se špenátem. Zdeněk představí i své sváteční velikonoční menu, ve kterém nemůže chybět například kůzlečí roláda s velikonoční nádivkou.

Šéf se tentokrát vrátí do restaurací U Tlustých, Georgie a Kotelna. Restaurace U Zběhlíka si pak od něj vyslouží jedno z nejvyšších ocenění, šéf prohlásí, že je vzorem toho, jak by mělo vypadat podnikání v restauračním průmyslu. Kde restauraci najdete a na čem si v ní podle šéfa zaručeně pochutnáte?

To vše se dozvíte v novém jarním čísle čtvrtletníku Ano, šéfe! a koupit si ho můžete právě teď na pultech trafik a v obchodech za pouhých 45 korun. V časopise opět čtenáři najdou QR kódy, které po načtení v chytrém telefonu přesměrují na videa z pořadů a hlášky Zdeňka Pohlreicha.

Zájemci si mohou časopis Ano, šéfe! také předplatit. Na první polovinu roku 2017. Zde si váše oblíbené magazíny můžete objednat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.