Nové číslo časopisu Ano, šéfe! poradí, co uvařit z podzimní sklizně a hub

Nové číslo čtvrtletníku se zaměří na uplatnění sezonního českého ovoce i tolik oblíbených hub. Dozvíte se také, jak se daří čtyřem restauracím, které dříve prošly pořadem Ano, šéfe! A protože v české kuchyni nesmějí chybět omáčky, Zdeněk Pohlreich vás naučí uvařit tu pravou křenovou i několik netradičních.

V minulých týdnech konečně sprchlo, a houbařům tak začíná dlouho očekávaná sezona. Zdeněk Pohlreich představí své tipy, triky a rady na zpracování hub. Přinese recepty na vynikající houbové karbanátky, pečeného bažanta s houbami, kulajdu a pečené brambory plněné nivou a hříbky nebo méně tradiční kuřecí ragú zapečené v hrníčcích. Prozradí i, jak na marinování hub.

Pokud stále ještě nevíte, jak naložit s bohatou sklizní, nezoufejte. V časopise najdete i recepty na zpracování sezonního ovoce, jako jsou hrušky, švestky a jablka. Vyzkoušejte třeba vepřové medailonky s čatní z červené řepy a jablka nebo salát s nakládaným sýrem a hruškami. Šéf dále prozradí, jak na netradiční čokoládovou nebo citronovou omáčku.

Svým návratem překvapí Zdeněk Pohlreich obsluhu ve Wellness relax areálu Hnačov, Restauraci Ponorka v Mostu, Fregattě Měchenice a U Kaštanů v Praze 3. Který z podniků při šéfově kontrole obstojí a kterému byste se raději měli obloukem vyhnout?

To se dozvíte v novém podzimním čísle čtvrtletníku Ano, šéfe! Koupit si ho můžete právě teď na pultech trafik a v obchodech za pouhých 45 korun. Navíc v časopise opět najdete QR kódy, které vás po nahrání do vašeho chytrého telefonu přesměrují na videa z pořadů a hlášky Zdeňka Pohlreicha.

Předplatné si můžete objednat přímo na stránkách společnosti SEND.

Sdílejte článek
Štítky Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.