Podnik jako poslední kapka rozvodu? Zvládne tohle Zdeněk Pohlreich v Ano, šéfe!

Obávaný šéf Pohlreich se vrátil a s razancí sobě vlastní vtrhnul do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě. To vše k plné spokojenosti nejen jejich majitelů, ale také hostů... Dívejte se 22:35 na Primě na reprízu Ano, šéfe!

Tentokrát obávaný „šéf“ zamíří na plzeňské sídliště Lochotín, kde se nachází restaurace Sedmé nebe. V obrovské betonové kostce umístěné mezi paneláky se kromě ní nachází i několik dalších restaurací, posilovna, obchody, firmy a další.

Majitel kdysi restauraci koupil pro svou – dnes již bývalou – manželku, ale tvrdí, že právě tento podnik byl poslední kapkou, která vedla k jejich rozvodu. Sám pracuje jako projektant a o Sedmé nebe se stará jen nárazově. Hospodu nikdy neprovozoval – a na chodu podniku je to znát.

Chyby tam Zdeněk Pohlreich nachází na každém kroku, nejen v kuchyni a na jídelníčku. O ztrátovosti ani není potřeba hovořit. Podaří se „šéfovi“ za těchto podmínek Sedmé nebe zachránit, nebo se odporoučí „do pekel“?

Vychutnejte si reprízu dalšího dílu oblíbeného pořadu Ano, šéfe! ve čtvrtek ve 22:35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.