PREMIÉRA nové řady Ano, šéfe! s nezaměnitelným Pohlreichem. Ve čtvrtek

Ano, šéfe! VI - nové osudy, stejný šéf

Už ve čtvrtek večer na obrazovky přichází premiérová šestá řada pořadu Ano, šéfe!. I tentokrát bude šéfkuchař Zdeněk Pohlreich zachraňovat upadající či nefungující restaurace a hospody. Máme pro vás slova samotného šéfa na videu v úvodu i extra fotky z natáčení ve fotogalerii níže.

Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. „Jsou tam jiní lidé, jiné příběhy a stále podobná témata. Mimochodem, já vlastně nenávidím otázku „v čem to bude jiné.“ Jsem přesvědčen, že jiný nemusí nezbytně znamenat lepší. Myslím, že fenomenální úspěch předcházejících dílů naznačuje, že se to asi dělalo dobře, a není třeba měnit vítěznou sestavu… ,“ uvádí stručně a jasně k dlouho očekávané sérii její hlavní aktér - šéf Pohlreich.

Premiérové díly pořadu Ano, šéfe! sledujte vždy ve čtvrtek ve 21:35 na Primě

Při svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setká s celou řadou lidí a jejich osudy. Ani tentokrát nebude nouze o břitký humor okořeněný trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Na co se v nových dílech Ano, šéfe! můžeme těšit?

Podle šéfa to bude z pohledu diváka celkem sranda. „Přestože občas i mě během natáčení mrazilo... Víte, dívat se na rozpadající se sny a ztracené iluze není nic příjemného.“

GALERIE: Podívejte se jako první na fotky z aktuální série pořadu Ano, šéfe!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.