PREMIÉRA: Šéf Pohlreich poprvé v podniku, kam ho nezvali?!

První díl VII. řady a hned unikát! Bratři Humlovi jsou specialisté na vše. „Když v Chomutově někdo něco potřebuje, ví, kam zavolat,“ říkají o sobě jen s lehkou nadsázkou. Podnikali snad už skoro ve všem, co právě neslo peníze. Nakonec se rozhodli, že si otevřou restauraci. A? Nevydělávají...

Za ta léta, co se oblíbená gastronomická show Ano, šéfe! natáčí a vysílá, už asi víte, že respektovaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich zachránil nejeden ke dnu klesající podnik. Ostatně proto si ho také mnozí majitelé restaurací zvou.

První honocení: Stojí to úplně za ho...

„Kvete tady obchod s bídou. Centrum moc nežije… Jsem zvědavej, co tady z toho vyleze," přemýšlí si nahlas šéf během první cesty do Chomutova. "I tady žijou lidi, kteří žijí něco, čemu by se dalo říci Americkej sen, strašně by si přáli úspěch a není jim vůbec zatěžko udělat, aby toho úspěchu dosáhli."

America Grill & Bar nachází Zdeněk utopený na samém konci nákupní pasáže. Bez dlouhých řečí se pustí do ochutnávání z jídelního lístku. Jeho hodnocení? „Nic, nic, nic… Stojí to úplně za ho…“

Šéf je upřímný jako vždy: „Vy asi nemáte nějaký restaurační zkušenosti? Proč jste si mně vlastně pozvali?“ vybalí hned na majitele restaurace Marcela a Jaroslava Humlovi. Dva usměvaví motorkáři ho vzápětí odzbrojí nečekanou odpovědí: „My jsme vás nezvali.“

Celou unikátní seznamovací scénu si v předpremiéře pusťte TADY.

Cože? Šéf jako nezvaný host?

Skoro doslova. Vychází najevo, že šéfa si tentokrát skutečně nepozvali majitelé podniku, ale někdo jiný, neznámý, a majitelé jen ze zvědavosti „kývli“ produkci pořadu Ano, šéfe! a přistoupili na natáčení.

Bude šéf opravdu nechtěnou návštěvou? A jak to šlape v hospodě bez elektriky? Zrovna během zátěžového testu totiž všechny překvapí přímo infarktová situace: Podnik je obsazen do posledního místa a hosté čekají na své jídlo. V tom "vypadnou" pojistky a všude je tma.

To si nenechte ujít v premiérovém dílu Ano, šéfe! ve 21.30 na Primě.

PŘEDPREMIÉRA II: Podívejte se na videu, co má společného obchodování se zlatem s provozem restaurace:-)

(schneidy)

Sdílejte článek
Štítky Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.