Psycho s despotickým otcem v motorestu pod Řípem. Šéfa čeká gastro-psychologická fuška

Kuchyně trochu socík, rošťěnka, která by se dala dlouho žvýkat, na zdech hlavy jelínků, ubrusy nasáklé kouřem a poslušná dcera, která se slzami v očích plní sen svého otce. Už šestnáct let. To vše v další premiéře Ano, šéfe!, kam si Zdeněk Pohlreich pozve na pomoc i interiérovou designérku.

Možná jste jezdívali kolem. Kdysi to býval nejznámější motorest na trase z Prahy do Německa. S novou dálnicí to ale jde s podnikem, který se ocitl mimo trasu, dolů. Taková restaurace je závislá na lokálním průjezdu, stálou klientelu zcela postrádá. Vaří tady jen na 70 obědů denně a kuchyně žádná hitparáda není.

Další premiérový díl Ano, šéfe! vysíláme ve čtvrtek ve 21.25 na Primě.

VIDEO Podívejte se na šéfovy první hody pod Řípem:

Jídlo ale není zdaleka vše, co je tady potřeba změnit

Majitelkou motorestu, architekturou vystřiženého z 80. let, je příjemná, ale na první pohled ustrašená Soňa Helísková.

Klíče od podniku dostala darem od otce na místním parkovišti před šestnácti lety. Nečekaně, bez potřebných zkušeností s provozem takového zařízení, jednoduše zcela nepřipravená.

Mělo to být překvapení k devětadvacátým narozeninám. Od té doby pokaždé, když na tento moment přijde řeč, má však paní Helísková slzy v očích. A ne dojetím.

„Vždycky jsem byla zvyklá poslouchat, ne poroučet… nemám žádné sebevědomí… Můj táta na mě vždycky nahlížel jako na dceru, která musí poslechnout,“ přiznala odevzdaně šéfovi, který je z celé historie jednoho podniku upřímně šokován. Přesto se společně s touto statečnou ženou pustí do rozsáhlé záchranné akce.

Takto to dál nepůjde! Zavelí razantně šéf. Posuďte sami: Soňa Helísková například obývá malý kamrlík v patře motorestu, kde má zároveň kancelář. Aby pokryla chod podniku, nevyplácí si léta žádnou výplatu!

Zdeněk Pohlreich se rozhodne kromě změn v kuchyni, uskutečnit i setkání majitelky s despotickým otcem. Ten se před čtyřmi lety po hádce s dcerou sbalil a odešel. Zdeněk Pohlreich věří, že si třeba po takové pauze vše vyříkají a bude klid, že alespoň zmizí ta velká psychická zátěž.

VIDEO 2 Šéf už jede, šéf si zpívá. Protože na tomto videu ještě netuší, co ho čeká:

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.