Pusťte si premiérový díl VII. řady Ano, šéfe! na Primě PLAY. Poprvé z podniku, kam šéfa nezvali

První díl VII. řady byl unikátní! Pokud vám unikl v televizi, můžete ho nyní sledovat online na Primě PLAY. Najdete ho hned v úvodu článku. Níže pro vás máme ještě několik dalších zajímavých scén z chomutovské "Ameriky". Třeba zmařený zátěžák dodnes nemá jasné vysvětlení.

Za ta léta, co se oblíbená gastronomická show Ano, šéfe! natáčí a vysílá, už asi víte, že respektovaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich zachránil nejeden ke dnu klesající podnik. Ostatně proto si ho také mnozí majitelé restaurací zvou.

V pondělní premiéře šéf zamířil do Chomutova.

První honocení: Stojí to úplně za ho...

„Kvete tady obchod s bídou. Centrum moc nežije… Jsem zvědavej, co tady z toho vyleze," přemýšlí si nahlas šéf během první cesty na sever Česka. "I tady žijou lidi, kteří žijí něco, čemu by se dalo říci americkej sen, strašně by si přáli úspěch a není jim vůbec zatěžko udělat vše, aby toho úspěchu dosáhli."

Bratři Humlovi jsou specialisté na vše, podnikali snad už skoro ve všem, co právě neslo peníze. Nakonec se rozhodli, že si otevřou restauraci. A? Nevydělávají... Jejich America Grill & Bar nachází Zdeněk utopený na samém konci nákupní pasáže. Bez dlouhých řečí se pustí do ochutnávání z jídelního lístku. Jeho hodnocení? „Nic, nic, nic… Stojí to úplně za ho…“

Šéf je upřímný jako vždy: „Vy asi nemáte nějaký restaurační zkušenosti? Proč jste si mně vlastně pozvali?“ vybalí hned na majitele restaurace Marcela a Jaroslava Humlovi. Dva usměvaví motorkáři ho vzápětí odzbrojí nečekanou odpovědí: „My jsme vás nezvali.“

Celou unikátní seznamovací scénu si v předpremiéře pusťte TADY.

Cože? Šéf jako nezvaný host?

Skoro doslova. Vychází najevo, že šéfa si tentokrát skutečně nepozvali majitelé podniku, ale někdo jiný, neznámý, a majitelé jen ze zvědavosti „kývli“ produkci pořadu Ano, šéfe! a přistoupili na natáčení.

Bude šéf opravdu nechtěnou návštěvou? A jak to šlape v hospodě bez elektriky? Zrovna během zátěžového testu totiž všechny překvapí přímo infarktová situace: Podnik je obsazen do posledního místa a hosté čekají na své jídlo. V tom "vypadnou" pojistky a všude je tma.

Další premiérový díl Ano, šéfe! uvidíte zase v pondělí ve 21.30 na Primě.

HODNOCENÍ:

ZMAŘENÝ ZÁTĚŽÁK:

NÁVRAT: Takto vypadal šéfův návrat do Chomutova. Dostali v "Americe" hvězdu?

Podívejte se na dalším videu na scénu, v níž se dozvíte, co má společného obchodování se zlatem s provozem restaurace:-)

(schneidy)

Sdílejte článek
Štítky Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.