Šéf poprvé v kuchyni, kde s ním vyběhli! Pusťte si celou scénu

Šéf Pohlreich při natáčení posledních dílů Ano, šéfe! ještě stihl okusil nejedno životní poprvé. To, s jakým ho doslova šokoval šéfkuchař z pondělního premiérového dílu na Primě, dlouho nezapomene. Jak prohlásil: "S takovým chováním jsem se nesetkal za celou dobu natáčení Ano, šéfe!"

Spolumajitelé Tomáš a Jaromír vybudovali v Rožnově pod Radhoštěm komplex, o kterém mluví jako o pohádkových lázních. V něm nechybí dvě restaurace. Jedna u dětského koutku, druhá honosnější s názvem Albert Málek Restaurant.

Zdeněk Pohlreich se i tentokrát šel na začátku klasicky podívat a představit do kuchyně. Té luxusnější. Před tím dokonce pozitivně ohodnotil svíčkovou zdejších kuchařů.

Když ale došlo k osobnímu setkání, mladý šéfkuchař nejspíš „ztratil nervy“ a na Zdeňka nastoupil s dost nevybíravými výroky. „Pro vás je naše práce legrace... Nechci vystupovat ve vaší show,“ startoval na Zdeňka Pohlreicha. „Já ti nerozumim, co mi řikáš,“ nechápe jeho podrážděnost Šéf. „Že si z toho děláte šoufky,“ odpovídá mladý šéf místní kuchyně.

Pusťte si nečekanou scénu a Šéfa v jednom údivu v předpremiéře:

Jak dopadne setkání s šéfkuchařem vyhlášené restaurace v Rožnově pod Radhoštěm, o němž si Šéf zpočátku myslí, že je nafoukaný hňup?

Sledujte další z posledních premiérových dílů Ano, šéfe! v pondělí ve 21.30 na Primě.

Připomeňte si ostatní Šéfova POPRVÉ:

Jedno zažil Šéf Pohlreich v podniku, kam se má chodit hubnout, jiné v chomutovské hospodě, kam ho nezvali.

Epizody ze závěrečné řady Ano, šéfe! můžete sledovat i v archivu na iprima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.