Šéf poprvé v podniku, kam se má chodit hubnout. Proč brněnská jídelna Fat free nevydělává?

Ano, šéfe! VII (11) - upoutávka

Moderní jídelna na předměstí Brna evokuje šéfovi benzínovou pumpu, střiženou fast foodem. Pozoruhodný je na ní i fakt, že se sem má chodit hubnout. Jídlo obstojné, ceny férové. Není ale jasné, jestli jde více o jídelnu nebo o restauraci. Majitelka je zadlužená, stále bojuje s červenými čísly.

Paní Ivana měla odmala problémy s obezitou. Zhubnout ji dunutily až dvě malé děti, kterým přestávala stačit. Nejenže se jí podařilo zhubnout, obézním lidem začala sama pomáhat a nakonec si otevřela vlastní jídelnu, kam se lidé můžou přijít zdravě najíst.

Teď by si přála, aby se z její jídleny Fat free stala restaurace a lidé sem chodili na jídlo i večer.

Najdou se šéfem společnou řeč? Zvládne Ivana další životní výzvu?

Sledujte premiérový díl pořadu Ano, šéfe! z Brna v pondělí ve 21.30 na Primě.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ Z NATÁČENÍ V JÍDELNĚ FAT FREE

Pořad Ano, šéfe! je tady proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opet stojí nelehký úkol – musí zjistit, proc se restaurace potácejí v problémech a proc v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou radou lidí a s jejich osudy. V oblíbeném pořadu není nouze o britký humor okorenený trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Česko, 2016

Režije: Vít Klusák