Šéf zavítá v úterý do Sedmého nebe. Bude tam nebesky?

Další díl Ano, šéfe! uvidíte už v úterý 21. ledna ve 22.20 na Primě. Tentokrát se šéf vydá do plzeňské restaurace Sedmé nebe, kde se zastavil čas. Jedná se o REPRÍZU pořadu z roku 2011.

Třicetiletý majitel Jaromír Nejedlý snil svůj restauratérský sen přes dva roky. Když si spočítal, že v Sedmém nebi už „proinvestoval“ dva miliony ze svého úspěšného podnikání s fotovoltaikou a hospoda mu prý zničila i manželství, konečně procitnul.

Ale protože ho plzeňská restaurace už stála tolik krve, „neúspěch nedokáže přijmout jako variantu“. Zavolal si proto šéfa, aby mu poradil, jak z toho nebeského pekla ven. Jestli chcete vidět Zdeňka Pohlreicha opravdu řádit a slyšet pár cenných ekonomických rad, podívejte se na další díl pořadu Ano, šéfe! ve úterý 21. ledna ve 22.20 na Primě!

Jako by se tu zastavil čas. Studenti z nedalekého gymnázia si na lochotínském sídlišti v Plzni prožívají svůj Discopříběh (natáčel se kdysi právě tady) a do Sedmého nebe si zajdou na hranolky s kečupem, Ondráše nebo Bábin vrch. Vstup je opravdu „dost hnusnej“, ze strany „architektonickýho pekla“ utopený, ze strany zahrádky o něco přívětivější.

Jak všichni víme, Zdeněk nemá špínu v kuchyni vůbec, ale vůbec rád. A tady ho s neuvěřitelnou odvahou pozvali do dalšího „zámku pokrytého olejovým suknem“. Mladý majitel řídí restauraci podle speciálního softwaru, „tuobrazovku by ale šéf nejraději vzal a přejel náklaďákem“.

Jednoduché počty, čistota a pořádek v kuchyni a selský rozum – to jsou věci, které fungují. Takže se bude uklízet a láteřit, aby se mohlo začít vařit. A to bude teprve mela! V kuchyni jsou dva mladíci „totálně netknutí gastronomií“, do vaření jim mluví majitel, který tomu rozumí snad ještě méně, délka a rozmach jídelního lístku by přitom uštval i personál z Imperialu. Sedmé nebe, kterému jdou nejlépe víkendy, čeká koncept rodinné restaurace a jídelní lístek zredukovaný na třetinu.Přes poledne bude žít z obědů pro zaměstnance a studenty („maj malý kapesný a velký žaludky“), zůstanou proto i levná jídla a pár pizz.

Občas se tu konají svatby, čemuž se šéf upřímně diví. A protože život není peříčko, zorganizuje takový zátěžový večer, že se z toho hosté ani kuchaři hned tak nevzpamatují. Aneb Jak může dopadnout restauratérův sen o plné hospodě, když na něj nikdo není připraven. Jeden z hostů např. přišel na sobotní večeři s tím, že se vrátí domů na večerní zprávy, ale dorazil až po hlavním filmu.

Šéf poradí panu Nejedlému, jak cenit jídla, a upozorní ho na to, že „nespasí českou ekonomiku, když bude absorbovat DPH“. O tom, že „kuchyně musí fungovat jako montážní linka“, se pojedou do Imperialu osobně přesvědčit servírka Pavla a kuchař Martin. A jak dopadne návrat do Sedmého nebe, kam se „pekelní andělé“ Zdeněk a jeho Zdenička vypravili na burácejících strojích? Dostane pan Nejedlý a jeho tým hvězdičku, nebo restauraci zavřou, jak se šéf obává?

Sledujte REPRÍZU z roku 2011.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.