Šéf zuří ve Vodňanech. Pusťte si reportáž z natáčení dalšího Ano, šéfe!

Ano, šéfe! VII (12) - Making of Zlatý soudek / Vodňany

Kuchyně ve Zlatém soudku ve Vodňanech? Prostě klasik(a), proti níž už tolik let šéf bojuje. Suroviny celkem dobré i kvalitní, ale jídlo, které z nich vychází na talíři, je zoufalé. Majitel Soudku Karel Jarmar prý dvanáct let jezdil kamionem, aby splatil přes milion za svůj byt. Byt už nemá... Pak si půjčil ještě od kamarádů, od banky a vše vložil do vysněného podniku.

"Nečekal jsem, že bude tak kritickej," posteskl si pan Jarmar na účet šéfa. To ještě věřil, že mu natáčení Ano, šéfe! v jeho podniku otevře oči.

Podaří se šéfovi ve Vodňanech vysvětlit, že by se hospoda měla vést pořádně?

Sledujte premiérový díl pořadu Ano, šéfe! z Vodňan v pondělí ve 21.30 na Primě.

Pořad Ano, šéfe! je tady proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opet stojí nelehký úkol – musí zjistit, proc se restaurace potácejí v problémech a proc v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou radou lidí a s jejich osudy. V oblíbeném pořadu není nouze o britký humor okorenený trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Česko, 2016

Režije: Vít Klusák

Sdílejte článek