Šéfa zaměstná v Třeboni zelená schizofrenie a kreativita, kterou už by nikde nečekal

V třeboňském hotelu Bílý koníček se šéf nestačí divit. Čeká ho tady šéfkuchařka s dvanáctiletou praxí ve zdravotnictví, ředitel hotelu už nemá v pětadvaceti letech sílu na vedoucí pozici, a samotné vybavení hotelu? "Trochu použité,“ jak konstatuje Zdeněk Pohlreich. Největším překvapením a zároveň velkou neznámou je sám majitel hotelu!

Brzy se ukazuje, že majitel hotelu Ondřej Pech je ve své kůži, když se převlékne za vodníka, kváká a hraje s návštěvníky únikové hry. Ty šéf upřímně hodnotí jako „pokleslou zábavu“, která s restaurací nemá nic společného.

Zdejší kuchař Václav Mlejnek upřímně přiznává, že je na čase fungování v tomto zařízení změnit. Fungují tady prý tak nějak provizorně.

Šéf zuří, jak to umí jenom on. Co ho tak vyvede z míry? Podívejte se:

Konečně obsazeno

Zdeněk Pohlreich i tady uspořádal zátěžový test. A lidé opravdu přišli. Pan majitel si v plné obsazenosti restaurace libuje, dokonce přiložil v provozu ruku k dílu, a to se diví i sám šéf. Prý z toho zhubl tři kilogramy, říká pak na kameru pan Pech. A chutnalo lidem? Moc velké nadšení po konci zátěžáku mezi strávníky nepanovalo.

Bouda na šéfa?

Podaří se šéfovi, aby majitel Bílého koníčka akceptoval jeho cenné rady? V jednu chvíli během natáčení se totiž šéf dozvídá, že pan majitel chce hotel prodat. Co šéfa čeká po návratu do Třeboně? Tomu neuvěříte.

Nenechte si ujít premiérový díl Ano, šéfe! z Třeboně v pondělí ve 21.30 na Primě.

Koukněte se také, jak to vypadalo v zákulisí natáčení.

Pořad Ano, šéfe! je tady proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opet stojí nelehký úkol – musí zjistit, proc se restaurace potácejí v problémech a proc v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou radou lidí a s jejich osudy. V oblíbeném pořadu není nouze o britký humor okorenený trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Česko, 2016

Režije a scénář: Vít Klusák


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.