Tento zelený maník usiloval o šéfovu duši. Vybudoval si třeboňskou "Boyard" a Zdeňka tam zamkl

Ano, šéfe! VII (9) - Hotel Bílý koníček/Třeboň: Proč mi tohle děláte?

Výjev jak z Erbenovy Kytice. "Brekeke!" Vybafne na šéfa ve vodnickém převleku sám majitel Hotelu Bílý koníček v Třeboni a bodře ho vyzývá k účasti v únikové hře, kterou sám vymyslel. Prý proto, aby do svého podniku po dědečkovi přilákal více hostů. Co na jeho invenci šéf? Trochu z té lidové tvořivosti začíná zelenat. Podívejte se na dvě předpremiérové ukázky níže.

Majitel Hotelu Bílý koníček v Třeboni Ondřej Pech je jedno velké překvapení. Jeho "berekeke" musí znít šéfovi v uších ještě dnes.

Šéf lapen v třeboňské Boyard

Možná by se mohl úspěšněji realizovat na pevnost Boyard. Podívejte se v předpremiéře na druhou scénu s jeho oblíbenou únikovou hrou:

Nenechte si ujít premiérový díl Ano, šéfe! v pondělí ve 21.30 na Primě

Koukněte se také, jak to vypadalo v zákulisí natáčení.

Pořad Ano, šéfe! je tady proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opet stojí nelehký úkol – musí zjistit, proc se restaurace potácejí v problémech a proc v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou radou lidí a s jejich osudy. V oblíbeném pořadu není nouze o britký humor okorenený trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Česko, 2016

Režije a scénář: Vít Klusák