To tu ještě nebylo! Masový šéf se vydá na veganskou misi

Tento díl je v historii Ano, šéfe! absolutně unikátní. Velkou premiéru zažije v pořadu veganská kuchyně. Zdeněk Pohlreich zavítá do pražské restaurace Plevel, která se právě na veganskou stravu zaměřuje. Poslechněte si na videu níže v předpremiéře, co nám řekl během natáčení.

Pro populárního šéfkuchaře je toto setkání raritní a rozhodně se netají svojí nedůvěrou. Přesvědčí ho o svém postoji k jídlu a de facto o svém životním postoji majitelé této restaurace? Lze vůbec připravit veganské jídlo, které nadchne i totálního masožravce? „Tak tohle jsme ještě nezažili. Restaurace z úplně jiného světa, pro jinou klientelu a s úplně jinou náladou. Myslel jsem, že už mě nemůže nic překvapit, ale tady jsem zíral,“ vzpomíná Zdeněk Pohlreich.

Další díl premiérové řady Ano, šéfe! vysílá Prima ve čtvrtek 24. 9. ve 21.30.

BONUS: Rozhovor se šéfem z místa činu. Přímo se nabízí otázka, co šéf, který celé léto griloval hlavně maso, bude napravovat u veganů? Jak ho ovlinilo natáčení?

BONUS 2: Najděte rozdíl:-)

A nový Fresh už máte? Ať si doma také pochutnáte.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.