Úspěšná grilovačka se Zdeňkem Pohlreichem. S novým číslem časopisu Ano, šéfe!

Naučte se úspěšně grilovat se Zdeňkem Pohlreichem a vyzkoušejte jeho osvědčené recepty. S novým číslem časopisu Ano, šéfe!, které vychází ve středu 13. června. Najdete v něm také například Šéfovy dovolenkové recepty, výborné dezerty se zahradním a lesním ovocem, nebo tipy, kam vyrazit za dobrým jídlem.

V novém čísle časopisu Ano, šéfe! vám budou představeny restaurace Tiebreak na pražské Štvanici, Hotel Květnice v Tišnově a spousta dalších tipů, kam vyrazit za jídlem.

V rubrice „Šéfovy speciality“ se můžete těšit na Zdeňkovy „dovolenkové recepty“, kterými jistě nikdo nepohrdne. A protože k létu neodmyslitelně patří i osvěžující nápoje, najdete v novém čísle i recepty na broskvovou limonádu, rajčatový drink s bazalkou a hruškový koktejl. V hlavní roli budou v tomto čísle rajčata, a tak pro vás Zdeněk připravil rajčatovo-sýrový koláč, svěží polévku gazpacho a bruschetty po italsku. Milovníci sladkého, nebojte, ani na vás nebylo zapomenuto! Zdeněk ukáže, jak na výborné dezerty se zahradním a lesním ovocem.

Nahlédněte do nového čísla Ano, šéfe! na videu:

A pro ty, kdo by se chtěli přiučit v kuchyni přímo od šéfa, přinášíme možnost vyhrát kurz vaření se Zdeňkem Pohlreichem. Stačí zodpovědět správně soutěžní otázku a napsat nám, které metodě úpravy suchým teplem se Zdeněk v tomto čísle věnuje. Soutěžit můžete až do 11. 9. 2018.

Letošní druhé číslo čtvrtletníku Ano, šéfe!, který vám ukáže jen to nejlepší ze stejnojmenného pořadu, je právě teď k dostání v trafikách a na pultech obchodů za 45 Kč. Obsahuje 68 stran plných skvělých receptů a další inspirace. Časopis si můžete předplatit na půl roku 2018 za pouhých 90 Kč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.