Uvidíme se! V podzimním schématu televize Prima nechybějí nové díly Ano, šéfe!

Ano sefe TK

FTV Prima slavnostně představila podzimní schéma s celou řadou novinek! Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich figuruje hned ve dvou z nich. A na podzim se můžete těšit nejen na očekávané premiérové díly legendárního pořadu Ano, šéfe!, z nichž první fotky můžete vidět dole, ale i na úplnou novinku se šéfem v hlavní roli.

Podzim na Primě slibuje napětí, zábavu, soutěžní klání i pravidelné lekce vaření, žánry, na které jste na našich kanálech zvyklí.

Z gastro kategorie se představují hned dva nové formáty s oblíbeným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem v čele.

Zdeňkova akademie

Tento nový pořad je nefalšovanou školou vaření Zdeňka Pohlreicha. Ten si své žáky vybral doslova z řad diváků a neváhal je pozvat rovnou do své kuchyně! Dvanáct premiérových dílů, dvanáct kuchařských technik! Přímo v praxi je zažijete nejen prostřednictvím kuchařů těch nejlepších restaurací, ale i v domáckém prostředí Zdeňkova oblíbeného statku. Jak si Zdeněk povede v roli učitele? A jak obstojí jeho žáci? To si rozhodně nenechte ujít!

Nové díly Ano, šéfe!

A Zdeňka Pohlreicha uvidíte i ve slibovaných premiérových dílech populárního pořadu Ano, šéfe!

I tentokrát bude zachraňovat nejrůznější upadající či nefungující gastronomická zařízení. Na svých spanilých jízdách po gastronomických zařízeních zavítá například do Třeboně, Brna, v Olomouci navštíví školní jídelnu a nevynechá ani Prahu.

PODÍVEJTE SE V GALERII NA PRVNÍ FOTKY ZE ZÁKULISÍ NATÁČENÍ PREMIÉROVÝCH DÍLŮ ANO, ŠÉFE!

Podzim s FTV Prima vás bude bavit!

PROLISTUJTE SI PRESSKIT PODZIMNÍHO SCHÉMATU FTV PRIMA

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.