V dalším díle Ano, šéfe! si užijete nejen šéfa Pohlreicha, ale i Romana Vaňka

Z okénka se linou všelijaké pachy a taky dost dýmu. Majitel Štěpán Vorel nesedí na Titaniku, ale je tak nějak unaven z léta stejné nabídky minutek, hotovek a chuťovek své hospody. Dokáže tu něco Zdeněk Pohlreich změnit? Dívejte se v úterý večer na Primě na reprízu pořadu Ano, šéfe! ve 22.35.

Chtělo by to závan čerstvějšího vzduchu, než jaký poskytuje zašlý větrák. Zatím v Harmony moc harmonie nepanuje. Buditel českých restaurací pozná dva kuchařské samorosty a zažije večer v country stylu, který si dosyta užije nad „zrzavou vodou“ a v převleku za kovboje. Nenechte si ujít countryovou gastronomickou show Ano, šéfe!

Šéf v michelském skanzenu Harmony

Když šéf spatří restauraci a pivnici Harmony, trochu se lekne, kam že to zase vlezl. Když slyší, že má jen inovovat jídelníček a ne zachraňovat hospodu, kam naštěstí chodí hodně lidí, trochu se mu uleví. Když ochutná místní speciality – plzeňskou zástěru, krůtí Harry a Neptunův trojzubec – je mu zase těžko. Minimálně z množství třicetiprocentního eidamu a smetany s nivou, jimiž jsou jídla hustě posypána, zalita a zapečena do podivných a neesteticky vyhlížejících směsí. Jako kdyby to předtím už někdo jednou jedl. Když ale pozná místní kuchaře, pochopí, že se bude taky bavit. Jsou to jeho vrstevníci, vyvaření kuchaři s potenciálem dokonce i pro televizní showbyznys. Harmony je podnik pro silnější nátury, pořádají se tu večírky s country tanci a pohoštěním k pivu. Což je skvělá příležitost pro zátěžový večer a vyzkoušení nových jídel. Jak se postaví věrní hosté k odlehčeným sexy inovacím z šéfovy dílny? Předtím ještě diváci uvidí opulentní nákup v mistrově pojetí. Majitel se křižuje a kuchaři plánují, že půjdou ven žebrat. Šéf má utkvělou myšlenku: Já z nich ty kuchaře udělám! Já to z nich dostanu!

Señor Vaněk v akci

Na ochutnávku nových jídel přijde i šéf Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk. Jeho úkolem bude rozsoudit neformální soutěž mezi dvěma kuchaři – Pavlem a Jirkou. Kdo prohraje, bude v kovbojském roznášet hostům nové chuťovky s tataráčky! Který z „borců“ to bude? Nejsou na to kuchaři přece jen trochu staří? Naštěstí žádnou legraci nezkazí. Kam šéf posune zdejší nabídku? Pro diváky přichystá recept na smaženou cibuli a kapra po židovsku, pro kuchaře má další skvělé nápady a rady. A bude to poprvé, co sám od kolegů i nějaké dostane. Návrat do Michle bude napínavý. Udělí Zdeněk Pohlreich další radost a smích?

Dostanou v Harmony hvězdičku a zavládne tu konečně harmonie z vydařeného díla? Dívejte se v úterý večer ve 23.00 na Primě na reprízu pořadu Ano, šéfe!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.