Vytáhne Zdeněk Pohlreich podnik Vlčárna z průšvihu? Sledujte další díl Ano, šéfe!

Zdeňka Pohlreicha si coby šéfa pozvali tentokrát manželé Panenkovi, protože už si nevědí rady se svým podnikem, Vlčárnou. Sami nikde chybu nevidí, ale hosté si k nim cestu také nenacházejí. Pomůže jim šéf? Dívejte se dnes večer ve 22.35 na Primě na REPRÍZU pořadu Ano, šéfe!

Vlčárna – hospoda a penzion v jednom – stojí na Vlčí Hoře v oblasti nazývané České Švýcarsko. Patří rodině Panenkových – Tomášovi a Šárce. Oba profesí stavaři přiznávají, že se vrhli do odvětví, kterému nerozumějí. Zatímco Tomáš se věnuje převážně svému byznysu v Praze, Šárka je srdcem a duší Vlčárny.

Vlčárna je velice příjemné místo. Historickou budovu z roku 1776 Panenkovi kompletně a velmi citlivě zrekonstruovali. Přestože je tu čisto a ani klasické „blafy“ se tu nevaří, Vlčárna si za dobu své existence nenašla svoji stálou klientelu. Panenkovi netuší, kde je chyba. Jestli je to špatným jídelním lístkem, kuchyní, nebo jestli je chyba třeba úplně někde jinde. Sami na to nepřijdou, a tak se obrátili na Zdeňka Pohlreicha, aby jim v nalezení zákazníků pomohl.

Personálu hospody velí Šárka. V kuchyni pracuje Pavlína. Ta není vyučená a ve Vlčárně dříve pomáhala jako pomocná kuchařka. Když odešel kuchař, přemluvila Šárka Pavlínu, aby ho v kuchyni zastoupila. Záskok trvá dodnes. O víkendech se střídají ještě další dva kuchaři – Pavel a Pavel. Další ženou v kuchyni i na place je pomocná síla Markétka, které majitelka Šárka říká multifunkční choper. Na place se střídají dvě děvčata, jednou z nich je dcera Panenkových, sympatická studentka Šárka.

Navzdory tomu, že restaurace vypadá idylicky a kvalita jídel není katastrofická, majitelka Šárka tvrdí, že je to „průser“. V tom ji utvrzuje především fakt, že i když si k nim zákazníci cestu najdou, nevracejí se.

Povedlo se Zdeňkovi Pohlreichovi najít to „něco“, čím by se Vlčárna stala vyhlášenou? Uvidíte ve čtvrteční repríze pořadu Ano, šéfe!, kterou vysílá Prima ve večerních hodinách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.