Wellnes kuchyně v Hnačově? To jsou olejové lázně, v nichž šéf odmítá relaxovat!

Svůj byznys rozjel Adolf Hanousek společně s manželkou na místě, o které nikdo nestál. Sice je u rybníka, kde ovšem hygienici vyvěšují černého panáčka, protože koupání v něm je zdraví nebezpečné. A kuchyně? Při pohledu nad výkony kuchařů šéf suše konstatuje, že by podnik hned zavřel.

Soustava rekreačních budov, pamatujících zašlou slávu podnikových zájezdů, se honosí názvem Wellness relax areál Hnačov.

Ano, šéfe! ve čtvrtek večer ve 21.25 na Primě. Tento díl prožije šéf hlavně v kuchyni!

Starý objekt se stejně letitým vybavením, kdysi sem jezdili zaměstnanci Tesly Karlín, dnes hostí a poskytuje lázeňskou péči převážně zájezdům seniorů. Ti si na nic nestěžují, dokonce si s před šéfem pochvalují i místní kuchyni a hromadně si přidávají třeba vařená kolínka s hnědou omáčkou, postrádající chuť i nějaký ten kuchařský nápad.

Jen se podívejte na předpremiérovém videu hned v úvodu, co tady šéf ochutnal za "wellnes" mňamky.

Zdeněk Pohlreich nemusí moc dlouho pátrat, kde je chyba. Alespoň v případě kuchyně má celkem hned jasno: před vařením tady chybí veškerá příprava, kuchaři svoji práci šidí, místy se surovinou zacházejí, jako kdyby v kuchyni byli poprvé v životě.

Roštěnky na minutky omývají vodou a rovnou vrhají na pánev. Pak jsou překvapeni, když si hosté stěžují, že jsou tuhé. Šéf je také svědkem toho, že na jedné pánvi klidně smaží rybu a po jejím boku kachní prso, řízky solí rovnou z pixly a chuťově „vylepšují“ kořenicí směsí.

Další ukázka toho, jak se to v kuchyni nedělá:

Přesto rodinný podnik přežívá už patnáct let. Dokáže šéf poradit i tomuhle manželskému páru se třemi dětmi? Tak na to se podívejte v další premiéře Ano, šéfe! ve čtvrtek večer ve 21.25 na Primě.

(schneidy)

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.