Zdeněk Pohlreich s Ano, šéfe! vyrazí do krachující Krajky do Vamberka

Nekompromisní šéf a autor mnoha populárních výroků Zdeněk Pohlreich se vrací – a je jisté, že o zábavu, vzruch a poučení nebude nouze ani tentokrát. Zárukou je originální humor a osobitý přístup Zdeňka, který se při střetu s realitou v obyčejných, ale i lepších restauracích a hospodách opět projeví!

Šlendrián v kuchyni je totiž jedna z mála věcí, které opravdu bytostně nesnáší, a rozhodně se nebojí dát to náležitě najevo. Umí ale ukázat i svou vlídnou tvář a tam, kde se snaží, dokáže výraznou proměnu ocenit. Nenechte si proto ujít reprízu dalšího dílu páté řady úspěšného pořadu Ano, šéfe!

Pan Král je poctivý maloměstský podnikatel z Vamberka. S dalšími dvěma partnery vlastní poměrně rozsáhlou továrnu na výrobu prototypů a ve svém oboru se cítí jako ryba ve vodě. Částečně kvůli prestiži, možná i trochu z lokálního patriotismu se rozhodl, že zrekonstruuje hotel na náměstí, jehož restaurace bude poskytovat služby na vyšší úrovni. A tady padla kosa na kámen... Vzhledem k tomu, že je pan Král důsledný a potrpí si na kvalitu, přišla ho rekonstrukce Hotelu Krajka na několik milionů korun. Ovšem hotel si svou klientelu nenašel a místo toho, aby jeho restaurace povznesla gastronomickou scénu ve Vamberku, vytváří každý měsíc citelnou ztrátu.

Pan Král proto přizval své přátele – bratry Hvězdovy, aby provedli audit a nasměrovali podnik na správnou cestu. Ti však nemají s restauračním byznysem sebemenší zkušenosti, a tak se společně rozhodli povolat toho nejpovolanějšího – Zdeňka Pohlreicha. Ten nachází Hotel Krajka v naprostém organizačním chaosu. Nikdo nemá představu, jaká má restaurace být, a málokdo ví, co má vlastně dělat. Perfektně vybavenou kuchyni opouštějí zoufale nudná jídla a interiér restaurace se dostává na úroveň čtyřky s ubrusem. Nesmlouvavý šéf se snaží rozkrýt vztahy mezi zaměstnanci a nasměrovat je ke společnému cíli, avšak často si připadá, jako by hrách na stěnu házel. Kdyby všichni vyprodukovali tolik peněz, jako vyprodukují nekonečných monologů, už by byl pan Král miliardář. Zda se Zdeňkovi podaří naplnit panu Králi sen o lepší restauraci na maloměstě, závisí na tom, jestli mu jeho zaměstnanci skutečně chtějí pomoct.

Nenechte si dnes večer ve 22:55 ujít reprízu dalšího dílu úspěšného pořadu Ano, šéfe! na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.