Znáte friťák, který pamatuje Švédy na mostě a lednici socík? Pak sledujte Ano, šéfe!

Pintovka bývala vyhlášená výletní restaurace. Manžele Vandasovy mrzelo, že nyní podnik chátrá. Zvláště když v něm před lety měli svatební hostinu. A tak se rozhodli restauraci si pronajmout a zachránit ji. Kdo však zachrání hosty?

Úhledná restaurace nemá moc reprezentativní zázemí. Tekoucí friťák „pamatuje Švédy na mostě“, lednice „socík“, o pořádku a hygieně v kuchyni také škoda mluvit. Porce ale nejsou ke snědení, kuchař je opravdu přející, zato účetní bilance frustrující.

Reprízu 5. dílu IV. řady show Ano, šéfe! sledujte v pondělí večer ve 22.15 na Primě!

Restaurace nevydělává, i když lidé chodí, na obědy dojíždějí i lidé z města a pořádají se tu svatby. Vandasovi nejsou z oboru, paní vystudovala přírodovědeckou fakultu, osmatřicetiletý majitel pracoval většinu života jako grafik a DTP operátor v bratrově reklamní agentuře. Před více než dvěma lety začali provozovat restauraci, kde měli kdysi svatební hostinu. Nyní v ní pátrají po pověstné žábě na prameni.

Majitelé Pintovky, manželé Vandasovi, tady měli před dvanácti lety svatební hostinu, teď si tu „užívají“ jako podnikatelé.

Suchá alarmující čísla a procenta vystřídají dva komické výstupy: zábavný houbařský rychlokurz a improvizovaná svatba v Pintovce – překvapení pro majitele, které po dvanácti letech znovu oddá sám šéf, jenž si rozšířil kvalifikaci.

Zdeněk Pohlreich mimo jiné zážitky ochutná skutečné divy. Tady malý předkrm, včetně informace o současném jídelním jístku.

Pusťte si extra VIDEO z návratu do Pintovky a s jedním z nejčastějších hříchů české hospodské gastronomie – jak udělat z obyčejného smažáku něco extra? :-)

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.