Na závěr kouč Straka srovná Santusáky a ochutná domácí rum

Je tady závěrečný díl show Ano, trenére! a s ním mladý tým fotbalistů z Jívoví s věkovým průměrem kolem 28 let. Skupinka fotbalistů je bez trenéra, ale má kuráž. O hřiště se stará vesnice a ostatní věci zařizuje Marian Vala, pro kterého je fotbal vším. Čeká však rodinu...

Na místo nového trenéra FC Santus má do týmu nastoupit Láďa Hladík. Život ve vesnici zpestřuje nejedna akce. Kouč Straka je například pozván na masopustní veselici. Až dojemná je tady rodinná soudržnost, která v mnohých rodinách funguje na 100 %.

Závěrečný díl show Ano, trenére! vysíláme ve čtvrtek ve 22.45 na Primě. Všechny odvysílané díly a bonusová videa k pořadu najdete už nyní na Prima PLAY

Za výhru by si mužstvo nechalo udělat rekonstrukci sprch a záchodů, tribuny a také by si pořídili traktor na sekání trávy.

Co nám o týmu prozradily karty? Koukněte na video z masopustu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.