Na závěr kouč Straka srovná Santusáky a ochutná domácí rum

Je tady závěrečný díl show Ano, trenére! a s ním mladý tým fotbalistů z Jívoví s věkovým průměrem kolem 28 let. Skupinka fotbalistů je bez trenéra, ale má kuráž. O hřiště se stará vesnice a ostatní věci zařizuje Marian Vala, pro kterého je fotbal vším. Čeká však rodinu...

Na místo nového trenéra FC Santus má do týmu nastoupit Láďa Hladík. Život ve vesnici zpestřuje nejedna akce. Kouč Straka je například pozván na masopustní veselici. Až dojemná je tady rodinná soudržnost, která v mnohých rodinách funguje na 100 %.

Závěrečný díl show Ano, trenére! vysíláme ve čtvrtek ve 22.45 na Primě. Všechny odvysílané díly a bonusová videa k pořadu najdete už nyní na Prima PLAY

Za výhru by si mužstvo nechalo udělat rekonstrukci sprch a záchodů, tribuny a také by si pořídili traktor na sekání trávy.

Co nám o týmu prozradily karty? Koukněte na video z masopustu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.