VIDEA To je kouč Franz Straka! Prima, rodinný, fotbalový

Mluví se o něm jako o fotbalovém Harry Potterovi, pro mnohé je to chlap, v jehož hrudi bije pravé fotbalové srdíčko. Do týmů celého světa je zván jako osvědčený motivátor, kouč záchranář, vášnivý hecíř. Ten samý Franz, jak mu říkají snad úplně všichni, brzy ukáže, jak obstál v naší pralesní lize.

Seznamte se s hlavní tváří televizní novinky Ano, trenére! Bude vás bavit.

Ještě více bonusů k Ano, trenére! i fotek z natáčení a perličky ze zákulisí pořadu najdet na FB Ano, trenére! TADY

Premiéra originálníshow nejen o fotbale - Ano, trenére! - začíná ve čtvrtek 22. října ve 21.30 na Primě!

Než se v Ano, trenére! vrhl zlepšit úroveň klubů v našich nejnižších soutěžích, trénoval jen v české lize Teplice, Spartu, Plzeň, České Budějovice, Slavii, Příbram na zápas vedl také národní mužstvo. V zahraničí působil v Rakousku, v Německu, na Krétě, v Polsku, v Austrálii, na Slovensku...

Pestrou kariéru kouče Straky provázel nejeden zvrat, nejednou roztočil emoce v trénovaných mužstvech, ale i ty fanoušků. Hlavně když ze Sparty přešel trénovat Slávii. On, jemuž přece v hrudi bilo „sparťanské srdíčko“!

Nutno dodat, že není mezi kouči jediný, kdo přechází pracovat k věčnému rivalovi. Co třeba jiný slavný fotbalista - Jaroslav Jareš? Ten v 50. letech vyhrál se Spartou ligu a o několik let později trénoval sešívané. Vandalové Strakově rodině zdemolovali omítku na domě urážlivými hesly, nijak příjemné pro něho jistě nebyly ani samotné zápasy a reakce z kotle typu "Strako táhni na Spartu".

Po celou dlouho dobu své hráčské i trenérské kariéry má po svém boku dvě ženy - „úžasnou babu“, jak říká o své nejdůležitější životní opoře, velice příjemné a také pohledné manželce Zdeňce, a dceru Terezku, která momentálně žije s manželem v Texasu.

Více ze života bouřliváka, ale i táty Franty Straky si pusťte na videu z našeho TOP Star magazínu.

Prima Franz The Best of

Takto znáte Františka Straku z obrazovky TV Prima i dalších - z účinkování ve studiu Ligy mistrů, komentování fotbalových přenosů z mistrovství světa, Evropy a dalších fotbalových přenosů. V našich zábavných show nejednou ukázal, že je týmovým hráčem. Například když bojoval v klání Máme rádi Česko, nebo vařil a ochutnával v Česko vaří s Pohlreichem živě.

Pusťte si více v dalším VIDEO sestřihu.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.