VIDEO bonusy a zoufalého kouče v Novém Kostele ON-LINE si dejte!

AT Nový Kostel Návrat

Dobrá nálada a nadšení nestačí. Když je málo fotbalu, jak říká trenér Straka, je pohár vzdálený. „My jedeme dál i bez poháru,“ hlásí hrdě hráči z Nového Kostela. Kam ale jedou? To si raději domyslete:-) Pro kouče Franze Straku bylo tohle setkání tak trochu "třetího druhu". Tento díl stál za to!

Pokud jste čtvrteční premiérový díl Ano, trenére! nestihli v televizi, pusťte si ho on-line TADY.

Do Nového Kostela jsme se vrátili. Poslechněte si, co je v místním týmu nového a co kluci říkají na celý díl Ano, trenére! o nich. Pusťte si BONUSOVÉ VIDEO hned v úvodu.

Mirek Kulak už honí krtky jinde

Pro všechny to byl Míra. Profesí truhlář a nadšený zahradník dbá o hřiště jako o vlastní. Bohaté zkušenosti, které nasbíral při pečování o zahradu kolem svého rodinného domku, úročil na fotbalovém hřišti.

Když se mužstvo chystalo na zápas, vysoustružil třeba paličky na buben fandů. Ve svém volném čase přibíhal za každého počasí na místní sportoviště, před zápasy pak obstarával praporky do rohů, věšel vyprané prádlo a donekonečna trpělivě zahlazoval kopce z hlíny na hrací ploše, které tady po sobě zanechával krtek.

Jak to s Mirkem Kulakem dopadlo? Tak to jste viděli. O svojí funkci přišel.

Jirka Demeter, kterému kolegové z manšaftu přezdívají Metr, má přehled o tom, kdo chodí a nechodí na tréninky, a v jakém stavu:-) Připomeňte si na dalším VIDEU.

Co se tady pije: Znáte Bambučo?

Tajemství úspěchu vyhánění krtků z hřiště:

Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kondera

Sdílejte článek