VIDEO Na Ronalda, na Beckhama, prsty a gelem. Jak na fotbalový účes

AT – trendy účesy okresního přeboru

Toto jsou Ricardo Kaká, Cristiano Ronaldo, nebo David Beckham našeho okresního přeboru. Hvězdy z reality show Ano, trenére! sice nehrají žádnou světovou soutěž, fotbalisté to ale jsou také. Podívejte se na našem VIDEU v úvodu, jak oni dbají o své kadeře. Budete koukat!

Takový fotbalista se často stává sex symbolem. Mnoho mužů se inspiruje účesy těch nejslavnějších.

Druhý premiérový díl Ano, trenére! vysíláme ve čtvrtek ve 22.50 na Primě Ještě více bonusů k Ano, trenére! i fotek z natáčení a perličky ze zákulisí pořadu najdet na FB Ano, trenére! TADY

Během natáčení show Ano, trenére! nešlo tento výrazný fotbalový fenomén pominout, a tak jsme se kluků v několika šatnách rovnou zeptali, jak to mají s péčí o svůj zevnějšek oni.

"Není důležitý, jak hrajete, ale jak při tom vypadáte!"

Zazněl názor, že takový účes, musí být samozřejmě praktický, ale i slušivý. Ne všichni se přece na hřiště přicházejí kochat pohou hrou:-)

Teď můžete porovnávat. V GALERII níže jsou známější fotbaloví kluci a jejich účesy:

Sledujte Ano, trenére! a...

uvidíte, že i fotbalová mužstva v nejnižších soutěžích se mohou zlepšovat, dosáhnout úspěchu poctivým tréninkem a bez úplatků. František Straka fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody.

Co díl, to příběh jednoho konkrétního klubu, ale také příběh jedné vesnice. Kouč Straka diváky provede nejen zákulisím okresního přeboru nebo pralesní ligy, ale i domovy hráčů, kam byl během natáčení zván.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.