Bez hranic: Sebastian má vážný problém!

Elitní tým tentokrát míří do Berlína. Právě tady totiž někdo dohání lidi k tomu, aby spáchali sebevraždu. A aby toho nebylo málo, přimíchali tvůrci seriálu do děje i trochu osobního dramatu jednoho ze členů týmů.

Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Touha vyhrát

Se slabostí pro hazardní hry totiž bojuje Sebastian Berger. A jeho vášeň ho už natolik drásá, že musí zakročit Dorn. Poslední kapkou totiž bylo to, když informace o Sebastianově závislosti vyhrabali novináři.

Kdo to je?

Seriálového gamblera hraje Tom Wlaschiha. Pohledný dvaačtyřicetiletý herec se sice narodil ve východním Německu, ale už v 17, krátce po pádu Berlínské zdi, vyrazil do světa. Konkrétně do New Yorku, kde na výměnném pobytu piloval angličtinu i herectví a otevřel si tak cestu k pozdějším mezinárodním nabídkám. Kromě Bez hranic ho totiž můžete znát i z dalšího seriálového fenoménu.

Tajemný týpek

Jeho druhou mimo Německo nejviditelnější rolí je kouzly opředený týpek Jaqen H'ghar ve Hře o trůny. V druhé sérii muž měnící svou tvář na Aryino přání zavraždil několik lidí poté, co mu zachránila život a dal jí důležitý dar. V 5. řadě je pak jejím průvodcem v dalších dobrodružstvích. Toma jste mohli vidět i ve Valkýře, snímku Krabat: Čarodějův učeň nebo v Nepříteli před branami a Zkáze lodi Gustloff.

Jak to s ním dopadne v Bez hranic?

Uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.