Bikesalon: horská cyklistika, kolo na všechno i další tip na výlet

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu v 10.00 na Primě!

Elektrokola nemusejí být výsadou pouze pro muže. Spíše naopak. A protože je milují i naše drahé polovičky, požádali jsme naši testovací jezdkyni Denisu, aby nám jednoho takového fešáka představila. Otestujeme model Cube Access Hybrid EXC 500, který je vybaven nejsilnějším systémem elektrické dopomoci od firmy Bosch. Jak se Denise kolo líbilo?

Cannondale Topstone je perfektním strojem pro všechny, kteří chtějí univerzální, rychlé, ale zároveň ne moc drahé kolo, jež zastane všechny role. Můžete na něm bez obtíží jezdit do práce, střihnout si silniční trénink s kamarády nebo vyrazit na projížďku lesem po nezpevněných cestách. Co dalšího nás na novém Topstonu zaujalo?

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Severní Čechy jsou rájem horské cyklistiky. Bikeři tu naleznou nejen bezpočet zajímavých cest, ale také spoustu zábavy. Nachází se zde totiž nejvíce takzvaných bikeparků, tedy sportovišť, kde je hlavním cílem jízda z kopce dolů. A tak jsme do jednoho bikeparku vyrazili i my! Klopenky, ostré kamení a čistý adrenalin doplněný o nádherné výhledy na majestátní Ještěd a hlavně spousta odhalených kořenů, které prověří jak fyzičku jezdce, tak jeho stroj. Takový je zdejší bikepark, který nás přivítal nejen svojí rozmanitostí, ale i příjemným počasím, kvůli kterému se nám ani nechtělo domů.

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz Soutěžte s námi o vybrané cyklistické ceny. Vyhrát můžete sadu kompletní kosmetiky Carlson nejen pro vaše jednostopé miláčky. Praktickou sadu nářadí od českého výrobce Gola. A cyklistickou helmu od německého výrobce jízdních kol a vybavení, společnosti CUBE, abyste při jízdě byli v bezpečí. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou se dozvíte v aktuálním dílu Bikesalonu, a výhra může být vaše. Tak se nezapomeňte dívat!

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.00 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.