Bikesalon už v 9.10 v sobotu na Primě!


Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu od 9.10 na Primě!

Věděli jste, že se jen pár kilometrů od našich severozápadních hranic nachází parádní bike park? Vyrazili jsme proto do zdejšího areálu v Schönecku, abychom zjistili, čím vším nás zdejší kraj překvapí. Mají tu totiž zábavu nejenom pro gravity bikery, ale na různorodých trasách naleznou potěšení i klidnější cyklisté.

Scott Spark 910 je učiněný univerzál. Potřebujete 3 kola? Nikoliv. Stačí vám jediné. V podrobném testu rozebereme všechny výhody i nevýhody tohoto zajímavého modelu značky Scott. Výrobce o něm tvrdí, že si poradí s každým terénem. Je tomu ale skutečně tak? Odpověď nejen na tuto otázku vám položí náš testovací jezdec Matúš.

Říčanské šlapačky 2018

Každoroční akce věnována nejen klasické cyklistice ale i zajímavým disciplínám v čele s cyklotrialem. Akce pro malé i velké cyklisty, která by se bez podpory nadšených rodičů místy skutečně neobešla.

Bikesalon není určen pouze pro děti, můžete si tak zasoutěžit o radu běžných cen od výrobců Carlson, Garmin a CUBE.

Pořád si myslíte že elektrokola jsou jen nudná a nemotorná? V podrobném testu kola Superior eXF 939 zjistíte, že co se může na první pohled tvářit jako nevýhoda, Vám v konečném důsledku umožní ještě lepší požitek z jízdy. Co konkrétně máme na mysli? Nechte se překvapit.

Bikesalon začíná už v 9:10 v sobotu na Primě!

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.