Cyklosezóna zdaleka nekončí! Uvidíte v dalším premiérovém Bikesalonu

S další sobotou je přichystán i další premiérový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit?

Dámy, máme tu pro Vás něco speciálního. Růžového mazlíka jménem Crussis E Guera 10.4 osedlala naše testovací jezdkyně Klára. A co na něj kromě líbivé barvy řekne?

Kross Esker 6.0 je dalším z řady trendy gravel biků, které se nezaleknou jak delšího silničního přesunu, tak pořádných štěrkovek, kam byste se s obyčejnou silničkou ani omylem nepustili. Víc nám o něm poví testovací jezdec Vlasta.

Olomoucký kraj, to nejsou jen tvarůžky a protažené samohlásky z úst tamních obyvatel. Zdejší příroda nabízí mnoho příležitostí vhodných k cykloturistice, a proto jsme se vyrazili na výlet. Navštívíme jednu z nejstarších přehrad u nás nebo na Repešský žleb, který sousedí s Vojenským újezdem Březina.

Nebude však chybět ani rubrika, ve které se protentokrát zaměříme na riziko křečí nohou i zad vzniklých nesprávným posedem. A pokud si s námi chcete zasoutěžit, stále máte možnost odpovědět na jednoduchou soutěžní a vyhrát parádní cyklistické ceny. Tak se nezapomeňte dívat!

Magazín Bikesalon startuje v sobotu v 9.45 na TV Prima!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.