Další cykloinspirace je tady. Nepropásněte premiérový Bikesalonem

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu od 9.40 na Primě!

Hledáte rychlé kolo za dostupnou cenu? Už nemusíte. V nejnovějším Bikesalonu otestujeme hliníkový Kross Level 9.0. Tenhle polský bike vyniká jak působivým designem, tak překvapivou rychlostí. Funguje ale přesně a spolehlivě, jak bychom si představovali? Víc vám poví náš testovací jezdec Lukáš.

Na kole podél Sázavy

Romantická řeka táhnoucí se srdcem naší země. Věděli jste, že po jejím břehu vede půvabná cyklostezka, na které jste jen kousek od míst, jako je třeba Zámek Berchtold? Projeďte se s námi touto krásnou krajinou a poznejte místa, která v člověku právem vyvolávají pocit, který by se dal shrnout krásným příslovím: „Všude dobře, doma nejlíp!“

Když se něco doopravdy umí, je radost se dívat. Proto jsme požádali jednoho z nejlepších českých bikerů, aby na kameru představil a otestoval model elektrokola se kterým závodí. Jde o nekompromisní e-bike Rock Machine Blizzard INT e90-27+. Ten už od prvního pohledu vzbuzuje respekt. Že ale umí vyvádět takové skopičiny, jaké Jirka Fikejz předvedl, by nás při nejlepší vůli nenapadlo.

Respekt stroji i jezdci!

Pokud nás sledujte pravidelně, tak můžete tvrdit, že znáte už prakticky všechny finty, jak dobře jezdit na silničním i horském kole. Člověk je ale tvor zvídavý, a se učí celý život. Proto si ve škole silniční cyklistiky opět ukážeme ještě pokročilejší technické finesy, které vás mezi partou cyklistických kamarádů vyšvihnou do čela.

V Bikesalonu myslíme na malé i velké cyklisty. Můžete se tak znovu těšit na soutěž o praktické ceny, jako jsou dětské hodinky Garmin, kompletní sada cyklokosmetiky od výrobce Carlson, nebo stylová přilba německého výrobce kol a příslušenství CUBE. T

Tak se nezapomeňte dívat, začínáme v sobotu už v 9:40 na Primě!

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.