Další premiérový Bikesalon se blíží! Těšte se na pořádnou jízdu

S další sobotou je přichystán i další premiérový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit?

Provětráme jeden z nejrychlejších gravel biků, jaký jsme kdy v našem pořadu měli. Jmenuje se Scott Addict Gravel 30 a ani jeho vyšpičkovaný design nenechá našeho testovacího jezdce na pochybách.

KTM Scarp 29 Sonic 12. Také cítite tu žiletkovou ostrost už z názvu této cross country rakety? Pak věřte, že to není lichý pocit. Tohle kolo bylo doslova zrozeno pro rychlost. Že je však skutečným mistrem svého umění však Martin zjistí až v náročných technických stoupáních, kam by si většina z nás netroufla ani s elektrokolem.

Královehradecký kraj skýtá mnoho krásných míst, která se nejlépe hodí navštívit právě v sedle vašeho bicyklu. Ve dvou epizodách zavítáme nejdříve do srdce Královehradeckého kraje a následně projedeme Orlické hory a Podorlicko.

A populární soutěž? Ta samozřejmě nebude chybět ani tentokrát. Stačí zodpovědět na soutěžní otázku, která se vždy vztahuje ke konkrétnímu dílu a můžete vyhrát i vy! Tak se nezapomeňte dívat.

Magazín Bikesalon startuje v sobotu v 10.00 na TV Prima!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.