Extrémní bikeřina v Mexiku, domácí trasy i testy kol. Sledujte sobotní Bikesalon

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu v 9.50 na Primě!

Jméno má sice dlouhé, ale to nic nemění na jeho kvalitách. Elektrobike Hybride GHOST SL AMR X S 5.7+ LC našeho testovacího jezdce Lukáše, mile překvapil nejen jízdou do kopce, ale především při prudkých sjezdech, kde si elektrifikovaný „SLAMR“, jak jsme mu začali přezdívat, vedl nadmíru dobře. Co dalšího skrývá pod svým žlutočerným kabátkem, se dozvíte v našem podrobném testu.

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Kam na kole

Malá Morávka je malebná obec spadající pod širší katastrální území oblasti Karlov. Nachází se na hranici Moravy a Slezska - hned vedle majestátného krále Jeseníků. Až na samotný Praděd se s námi tentokrát nesvezete, zato si ale projedeme klidné okolí zdejšího kraje, zavítáme do hlubokých lesů, skočíme do vytápěného bazénu a oba naši testovací jezdci nás nakonec přemluví, abychom po výletě vyrazili ještě za pravou bikerskou zábavou.

Prohlédneme si tak i zdejší bikepark, který podle nás patří k těm zajímavějším. Své si tu totiž najdou jednak profíci, především si tu ale zařádí celá rodina. Sklon, délka i obtížnost tratí totiž dovolují vyrazit sem i s menšími dětmi a díky rychlé, šestisedačkové lanovce jste znovu hned nahoře. Prach, skály, nehostinná krajina a čistý adrenalin! Když se něco dělá s opravdovou vášní, může to dopadnout i takhle. Náš testovací jezdec Gaspi, vás provede úchvatnou krajinou rudých skal a ostrého kamení, ve kterém zažijete tu pravou extrémní bikeřinu. Se zatajeným dechem se tentokrát podíváme do Mexika.

Soutěžte s námi!

Vyhrát můžete sadu cyklokosmetiky Carlson, sadu praktického nářadí Gola, nebo pohodlnou cyklistickou helmu CUBE s odnímatelným kšiltem, kterou můžete použít jak na horském, tak silničním kole. Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku, která se vztahuje k aktuálnímu dílu. Polská ofenziva pokračuje! Kross Level 11.0 je alternativou pro všechny, kteří chtějí kolo vybavené téměř závodními komponenty a karbonovým rámem. Ačkoliv je testovaný bike v ryze pánských barvách, naše bikerka Denisa se do jeho designu zakoukala. Uvidíte tak v akci nejen zajímavé kolo, ale i něžnou tvář, která se k testovanému biku nakonec hodila víc, než jsme čekali. Kross Level 11.0 totiž s přehledem zvládne jezdit i holka. Čím to je?

Nechte se překvapit v sobotu ráno na Primě. Těšíme se na Vás už v 9:50!

Sdílejte článek
Štítky tip na výlet Mexiko

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.