Jak se jezdí v Chorvatsku na elektrokole? Dozvíte se to v Bikesalonu na Primě

BIKESALON 2018 (15)

Kromě toho se dostanete i do zákulisí mistrovství silniční cyklistiky České republiky, kde nebude průvodcem nikdy jiný, než skvělý Petr Sagan.

V novém dílu Bikesalonu zavítáme na silnice i do terénu. V testu silničního kola Merida SILEX 700 nakousneme nejnovější trend takzvaných gravel biků, které v sobě kombinují použitelnost cross-country horských kol a rychlost silniček.

Jak na kole v Chorvatsku?

Podíváme se ale rovněž do nehostinné krajiny chorvatského venkova, kde osedláme nekompromisní elektrokolo KTM Macina Kapoho LT 274, které nejen svým vzhledem připomíná krosovou motorku. Náš testovací jezdec s ním proletí jak štěrkové cesty, tak pořádné balvany a aby té srandy nebylo málo, podíváme se v rámci testu i do subtropického pralesa na opuštěném Chorvatském ostrově.

Mistrovství silniční cyklistiky ČR navíc okořeněné jedním z nejlepších cyklistů planety. Kým? No přece Petrem Saganem. To jsme si nemohli nechat ujít! Nahlédněte s námi do zákulisí jednoho z nejprestižnějších českých závodů. Co všechno se musí vydařit a jakou úlohu sehrává při celé akci policie?

Půvabné kouty Sardinie bývají cílem mnoha zamilovaných srdcí. Dnes nás tu ale žádná romantika nečeká. Dnes to bude tvrdá „bajkeřina“. Náš testovací jezdec „Gaspi“ vyrazil náležitě provětrat tamní přírodu.

Pro malé i velké cyklisty je přichystaná soutěž o ceny od výrobců Carlson, Garmin a Cube. A pokud vás láká silniční cyklistika, přijdete si na své ve škole jízdy na silničním kole.

Těšíme se na vás v sobotu v 10:10 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Chorvatsko Sardinie Česko Peter Sagan KTM silniční cyklistika

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.