Ještě více ze světa cyklistiky. V sobotním Bikesalonu

S další sobotou je přichystán i další premiérový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit?

Můžete se těšit na dvojici zajímavých kol, kdy jedno kombinuje praktičnost krosové stavby s elektromotorem a to druhé velmi příznivou cenu, skvěle postavenou geometrii rámu a punc prémiového amercikého výrobce.

Řeč je o Meridě Espresso 300, která je nejen příjemná při delším cestování, ale výrobce ji osadil i řadou praktických vychytávek.

A samozřejmě také o novince z dílen výrobce Trek, která se jmenuje X-Caliber 8 a vedle zmíněných předností si vás snaží získat třeba řazením 1x12 od Sramu. Co nám o těchto strojích poví testovací jezdec Martin?

Nebude chybět ani pořádný výlet. Podíváme se do okolí Slezské Harty, kde se náramně dobře dýchá a v sedle to proto člověku uteče tak rychle, že se mu ani nechce domů. A ti z vás, kteří s námi soutěží, budou mít šanci i protentokrát. Tak s námi šlápněte do pedálů.

Magazín Bikesalon startuje v sobotu v 9.40 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky cyklistika tip na výlet biker

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.