Labskou cyklostezkou, testy kol i škola jízdy. V sobotním Bikesalonu!

Dnes se projedeme Ústeckým krajem! Překrásná Labská cesta zaručeně nadchne celou rodinu. Navíc Litoměřice jsou jak známo zahradou Čech, a tak se nedivme, že jsme je zvolili za start našeho výletu. Premiérový Bikesalon už v sobotu v 10.00 na Primě! Co uvidíte v 7. díle?

Mohutné přepákování naznačuje terénní ambice, takže je jasné, že s Meridou One Forty 700 se náš testovací jezdec nezalekne žádného terénu.

Kolo Scott Scale 910 možná ani v přírodě nezaregistrujete. Nejen proto, že má nenápadnou barvu laku, ale hlavně z toho důvodu, že je úžasně rychlé.

Obdivujete, jak naši testovací jezdci dokážou na kole bravurně skákat? V naší škole jízdy zjistíte, jak se to lze naučit.

Možná se to nezdá, ale důkladné umytí kola není žádná legrace, jedná se docela o náročnou činnost, kterou necháte spíše na odborném servisu.

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.