Na kole ze sopky i jak vyřešit defekt v terénu. Uvidíte v Bikesalonu!


Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu v 10.05 na Primě!

Znáte nejlepšího bikera novodobé historie, Nina Schurtera? Jeho závodní speciál sice tentokrát nevyzkoušíme, testovaný Scott Scale má ale stejnou geometrii a dokonce i použité technologie jsou zde hodně podobné. Byli jsme opravdu hodně zvědavi, jak si povede v testu. Víc nám už poví testovací jezdec, Martin.

Německý výrobce Bergamont nepatří na našem trhu k nejznámějším. Nabízí ale parádní cross country bike s převody 1x12, který nemohl uniknout naší pozornosti. Co všechno je na kole zajímavé a doporučili bychom jej každému bikerovi? Otestoval ho náš specialista Vlasta. Jste v terénu na švihu a najednou defekt.

Opravovat kolo uprostřed vyjížďky není nic příjemného. Co dělat, abyste měli co nejméně práce a mohli znovu vyrazit už do několika minut? Podíváme se na pár tipů a rad.

Napadlo by vás jezdit ze sopky na kole? Nás také ne. Gaspi a jeho parta jsou ale jiný živočišný druh. O adrenalinovou zábavu nebude nouze! Život se nemazlí ani s nadanými bikery. Michal Kosík by mohl vyprávět. Člověk by to ale neměl zabalit, ani když je nejhůř. Následující spot proto berte jako inspiraci a povzbuzení, že i s životním handicapem si můžete užít spoustu zábavy.

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Soutěžte s námi o cyklistické ceny od výrobců Carlson, Gola a CUBE. Vyhrát můžete třeba kompletní sadu nářadí, praktickou a bezpečnou cyklistickou helmu, nebo sadu praktické cyklokosmetiky, kterou upotřebíte nejen na kolo. Těšíme se na vás v sobotu!

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.05 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.