Pátý Bikesalon představí v sobotu další cykloskvosty a výlety

Magazín Bikesalon je novou biblí pro české cyklisty! V jednom pořadu najdete pohromadě vše, co potřebujete vědět, abyste si naplno užili cykloturistiku. Těšte se na další tipy na cyklovýlety, předváděčky a testování všech druhů kol, příslušenství i dopňků. Premiérový Bikesalon už v sobotu v 10.05 na Primě! Co uvidíte v 5. díle?

Může třikrát zeslabovaný rám znít po poklepu jako plechovka od sladkého nápoje? Uvidíte a uslyšíte, že ano, a dokonce na něm lze i závodit – Author Egoist.

Barevný jako papoušek, jezdí jako drak, skáče jako pták, ale nemluví.

Tak může vypadat test „celopéra“ Scott Genius 900.

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Výměnu tlumiče raději zadejte autorizovanému servisu. Přesvědčíte se, že se to vyplatí.

Úzkokolejku, obec s podivným jménem Klášter, kde ale žádný klášter není, muzeum opevnění, hrady, unikátní sbírku samorostů, klenot Moravy – Slavonice a ještě si můžete namalovat hrnek. To vše zažijete při cyklovýletu po České Kanadě. Jo, a pozor na bizony.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.