Premiéra magazínu BIKESALON už v sobotu v 10.00 na Primě

Magazín Bikesalon je novou biblí pro české cyklisty! V jednom pořadu najdete pohromadě vše, co potřebujete vědět, abyste si naplno užili cykloturistiku. Těšte se na tipy na cyklovýlety, předváděčky a testování všech druhů kol, příslušenství, dopňků i oblečení. Premiéra Bikesalonu už v sobotu v 10.00 na Primě! Co uvidíte v 1. díle?

V prvním díle Bikesalonu si užijete jak zimy, tak tepla. Na kole, a dokonce i na speciální kololodi se totiž vypravíme do země sluníčka, koupání, lenošení a dovolenek. Ptáte se, jestli nemluvíme z cesty? Rozhodně ne, Chorvatsko je totiž už od dubna vhodnou destinací pro vyjížďky na kole.

Testy všech druhů kol, příslušenství i oblečení

Ovšem předem si musíme vybrat, jaká kola by byla pro tyto jízdy nejvhodnější. Proto jsme některá otestovali. A nejen tak někde na rovince, ale v pořádném terénu.

Před pár dny na nás padla na začátek jara nečekaná sněhová nadílka. Znamenalo to snad, že cyklista zamkne své kolo doma? Jak uvidíte, existují speciální kola i pro tyto náročné podmínky.

Ovšem základ všeho pohybování na kole je bezpečnost. Proto vám ukážeme, jak si správně vybrat vhodnou přilbu a jak ji nosit.

Moderní kolo, jak ho známe, je s námi už od roku 1885. Takže určitě nezaškodí se do historie podívat.

Škola je základ života. Proto se také poučíme, jak správně na kole sedět a jak si nastavit sedlo a řídítka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.