Premiérový Bikesalon sledujte v sobotu v 9.55 na Primě!

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu od 9.55 na Primě!

Nikdo z nás není všeuměl. Ve světě kol to ale neplatí! Specialized Epic Expert EVO je bike, který zvládne vše od rychlých silničních přesunů až po trailové ježdění. Zdvihy 120 milimetrů vpředu i vzadu mu společně se širšími plášti propůjčují v terénu daleko větší jistotu. Paradoxně však při tom neutrpěla jeho závodnická geometrie, na které soutěží například i olympijský vítěz z Londýna Jaroslav Kulhavý! Víc už vám v kompletním testu poví náš testovací jezdec Dan.

Kellys Theos EN 70 je nejdrsnější a zároveň nejbrutálnější elektrokolo od našich východních sousedů ze Slovenska. Jeho osazení je ryze sjezdové. Má čtyřpístkové brzdy, mamutí zdvihy zadní stavby rámu i vidlice a jeho hlavní předností je bezpochyby řazení pomocí elektrické sady Shimano XT Di2. Obstojí ale v náročném testu, v rámci kterého jsme s ním procestovali hned čtyři středoevropské země?

Pro malé i velké cyklisty je tu soutěž o ceny od výrobců Gola, Garmin a Cube. A pokud milujete silniční cyklistiku, dozvíte se spoustu potřebných rad. Nebude totiž chybět ani škola jízdy na silničním kole. Největší cyklistický veletrh na starém kontinentě – to je Eurobike.

Vyrazili jsme s naším štábem ulovit ty nejaktuálnější novinky z cyklistického světa. K vidění toho bude opravdu hodně a ještě před pár lety by nás nenapadlo, že se něco podobného dostane do světa úzkých plášťů a točících se pedálů. Tak ať vám nic neuteče!

Tak se nezapomeňte dívat, začínáme v sobotu už v 9.55 na Primě!

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.