Premiérový Bikesalon vás ochladí v zimním království

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu v 10.00 na Primě!

Také vám připadá, že se toho úmorného horka už nikdy nezbavíme? Pojďte se s námi zchladit do zimního království, ve kterém náš testovací jezdec Pavel otestoval elektrokolo Author Elevation 29. Fungovaly jeho baterie v tak kruté zimě? A jak to bylo s přilnavostí plášťů na sněhu? To a mnohem víc vám ukáže náš plnohodnotný test. Vychytávky, fígle, nejrůznější vynálezy, ale především elektrokola na všechny možné a snad i nemožné způsoby. To byl letošní Eurobike.

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Už v minulém díle jsme vás s sebou na největší cyklistický svátek v Evropě vzali, k vidění toho bylo ale daleko, daleko víc, a tolik zajímavostí jsme si rozhodně nemohli nechat jen pro sebe. Zavítáme sem tedy znovu, abychom si ukázali, co všechno je v cyklistickém světě trendy a aktuální.

Vznik trofeje pro letošního vítěze Tour de France

Tušili jste, že pochází ze severních Čech? Naši skláři ji zde vyrobili s odkazem na historii českého křišťálu a při její výrobě si i přes mnohaleté zkušenosti dali obzvlášť záležet. Nahlédněte s námi pod roušku tajemství a podívejte se, jak celý příběh slavné cyklistické trofeje vzniká. Stále soutěžíme o oblíbené ceny nejen pro cyklisty. Vyhrát můžete praktickou sadu cyklokosmetiky Carlson, cyklistickou přilbu Cube nebo praktické nářadí od výrobce Gola.

Chybět nebude ani cykloškola Vojtěcha Berana, který vám ukáže, že i ti nejlepší z nás se stále mají co učit. Revoluce. Podle mnohých nejzajímavější cross country kolo na trhu. To je zbrusu nový bike Cannondale F-SI. Dozvíte se, jak funguje unikátní jednokorunková vidlice zvaná Lefty, kterou výrobce kol pro nový modelový rok ještě vylepšil. Čím to je, že se na celokarbonovém FS-I energie z vašich svalů tak snadno přemění na energii dopřednou?

Nechte se překvapit, Bikesalon začíná v sobotu na Primě přesně v 10.00

Sdílejte článek
Štítky tip na výlet trofej Tour de France

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.